Mlade talenty

Jan Holzer zabojuje o postup na EURO

12.03.2018 | redakce
 

Jan Holzer zabojuje o postup na EURO Od 21. března čeká reprezentační sedmnáctku elitní fáze kvalifikace o postup na květnové EURO do Anglie. V nominaci trenéra Bejbla nechybí karvinský hráč Jan Holzer.

 

Srbsko, Španělsko, Ukrajina. Tyto tři soupeři čekají na národní tým do 17 let na Andrově stadionu v Olomouci. Pokud uspěje, v květnu odletí na evropský šampionát do Anglie. Kouč Radek Bejbl v neděli odtajnil nominaci a k radosti karvinských fanoušků v ní nechybí ani obránce či záložník Jan Holzer.

V prosinci po losování karvinský talent řekl, že účast na kvalifikačním turnaji a možnost porvat se o EURO je hnacím motorem do zimní přípravy – povedlo se! „Výhodou je, že kvalifikaci odehrajeme v domácím prostředí a rádi bychom to zvládli i kvůli postupovému klíči. Šance postoupit je velmi solidní,“ prohlásil Jan Holzer.

Reprezentace má sraz v sobotu po obědě v Olomouci. První zápas odehrají čeští mladíci proti Srbsku ve středu 21. března, druhý v sobotu 24. března se Španělskem a v úterý 27. března zakončí kvalifikaci proti Ukrajině. Přímo postupuje pouze vítěz skupiny, kvalifikačních skupin je celkem osm. Na EURO také přímo postoupí sedm nejlepších týmů z druhých míst.   

Podrobné informace o všech kvalifikačních skupinách najdete ZDE!

• Také juniorka má rozlosováno
dnes - Na středečním losovacím aktivu v Praze se kromě dvou profesionálních soutěžilo rozlosovala také Juniorská liga - jízdní podzimní řád MFK Karviná U21 najdete ZDE.

• Video ze zátěžových testů
včera - V úterý a ve středu absolvovali hráči fyzické zátěžové testy na Klinice sportovní medicíny v Ostravě. Na průběh testování se podívejte ve videu na MFK Karviná TV - ZDE.

• Tisková zpráva LFA
včera - Fortuna a Ligová fotbalová asociace ve středu představily novou identitu fotbalových soutěží v Česku. Tisková zpráva je k přečtení ZDE.

• Další zkušenosti pro Madera
před 3 dny - Matúš Mader má za sebou další vydařený reprezentační sraz. Se slovenskou osmnáctkou absolvoval dva duely proti Bělorusku (1:1 a 4:2). V prvním zápase odehrál náš borec celý počet minut, ve druhém naskočil na posledních šest minut.

• S Cracovií Kraków v 10:00
15.6. - První přípravný duel zná čas výkopu. Karvinští změří síly v sobotu 23. června v Dětmarovicích s Cracovií Kraków od 10 hodin.

• Mader proti Bělorusku
11.6. - V posledních utkáních kapitána dorostenecké devatenáctky Matúše Madera čekají další reprezentační povinnosti. V úterý a ve čtvrtek hraje slovenská osmnáctka dva přípravné duely doma v Senci proti Bělorusku.

• Víkendové výsledky mládeže
9.6. - U19-Baník Ostrava 4:2, Hlučín-U18 3:1, U17-Baník Ostrava 0:2, Hlučín-U16 5:1, Brušperk-st.žáci B 3:3, Brušperk-ml.žáci B 3:2.

• Dvanáctka třetí v B.Bystrici
8.6. - Žáci U12 skončili na mezinárodním turnaji v Banské Bystrici na výborném třetím místě. Z triumfu se radoval maďarský Györ, druhý skončil slovenský Ružomberok. Gratulace celému týmu a pod vedením trenéra Tomáše Červenky.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.