Generální partner
Světlý režim
16. březen 2021

Juraj Jarábek odvolán

Šestnáct měsíců vedl tým z pozice hlavního trenéra Juraj Jarábek. V úterý 16. března byl však vedením klubu odvolán.

Důvodem ukončení spolupráce je tristní aktuální forma a propad na třinácté místo tabulky. „Jarní část nám hrubě nevychází, navíc zápas od zápasu je čím dál horší i herní projev. Vyhodnotili jsme si to tak, že tým nutně potřebuje nový impulz,“ informoval o konci Juraje Jarábka sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk. 

Karvinští z posledních deseti utkání vyhráli jediné – na začátku února porazili doma Opavu a k tomu přidali už jen tři remízy (v Teplicích, doma s Libercem a Brnem).

Juraj Jarábek odkoučoval ve FORTUNA:LIZE jako hlavní trenér Karviné celkem 39 utkání, ve kterých získal 41 bodů za  devět výher, čtrnáct remíz a šestnáct porážek. Vedením aktuálně třináctého celku F:L byl dočasně pověřen stávající realizační tým. „Panu Jarábkovi děkujeme za odvedenou práci a přejeme mu hodně štěstí v osobním i dalším fotbalovém životě,“ doplnil Vlk.

Rozhovory Rozhovory
pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

st 19.5. | redakce

Petr Bolek: Je tady velice slušná parta, myšlenky na konec kariéry jsem neměl

Dobrá pozitivní nálada bude v kabině dál. V minulém týdnu totiž podepsali nové smlouvy Petr Bolek s Michalem Papadopulosem. Zkušený gólman s věčně dobrou náladou je moc rád, že jeho kamarád si ještě o rok prodlouží úspěšnou kariéru – sám myšlenky na konec v hlavě nenosil.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo