Mlade talenty

KOPEME ZA FOTBAL: Ve středu proti amatérům

13.11.2018 | redakce
 

KOPEME ZA FOTBAL: Ve středu proti amatérům Tým MFK Karviná se v reprezentační přestávce zapojí do projektu Kopeme za fotbal. V rámci přípravného utkání přijede do Karviné tým SK Petrov-Sobotín hrající okresní přebor na Šumpersku.

 

Vůbec poprvé Karvinští absolvují podobný zápas, který bude pro soupeře dozajista svátkem. Zápas se plánoval dlouhou dobu, nakonec k němu dojde ve třetí reprezentační přestávce této sezóny. Fanoušci se mohou těšit na pěkné akce, příjemnou atmosféru a (snad) hodně gólů. 

Soupeřem prvoligového celku bude klub, který byl založen před dvaasedmdesáti lety a momentálně hraje SEFRAN Okresní přebor na Šumpersku. O víkendu měla tato druhá nejnižší soutěž naplánované poslední patnácté kolo. SK Petrov-Sobotín nakonec přezimuje na páté příčce s 29 body. 

Projekt Kopeme za fotbal odstartoval v roce 2010. Kromě materiální podpory pro týmy z nejnižších soutěží dává klubům možnost soutěžit o exkluzivní okamžiky s celky FORTUNA:LIGY. Kromě setkání s profesionály v rámci zápasu, mohou také vyhrát trénink s trenérským štábem a mnoho dalších zajímavých cen.

Utkání MFK Karviná – SK Petrov-Sobotín se odehraje ve středu 14. listopadu od 16 hodin na Městském stadionu v Karviné-Ráji. Pro fanoušky bude otevřena pouze hlavní tribuna, vstup je pochopitelně zdarma.

• U13: Víkendový bronz v Polsku
včera - Mladší žáci U13 obsadili o víkendu pod vedením trenéra Tomáše Červenky na halovém turnaji v Krakowě 3. místo!

• Úspěšný víkend přípravek
před 3 dny - Druhý prosincový víkend se nejmenším kategoriím MFK Karviná vydařil. Tým U8 obsadil třetí místo ve Stonavě v LMM (Liga Malých Mistrů), tým U9 bral zlato v Korni a stříbro v Hlučíně, starší přípravka U10 obsadila druhé místo v Krajské zimní lize v Brušperku.

• Sestřih zápasu s Jabloncem
9.12. - V posledním podzimním domácím utkání vytěžili svěřenci Norberta Hrnčára maximální počet tří bodů za vítězství 2:1 nad silným Jabloncem. Nejzajímavější okamžiky sobotního utkání najdete ZDE.

• MVM: Prohra U16 s Hradcem Kr.
9.12. - Mladší dorostenci U16 podlehli na Kovoně v utkání Memoriálu Vlastislava Marečka Hradci Králové 1:4 (gól Robin Holub). Minulý týden v Brně šestnáctka nehrála!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
6.12. - a) sektor D4-řada 6- sedadlo 20, b) sektor B3-řada 5-sedadlo 9, c) sektor D5-řada 5-sedadlo 19, d) sektor C2-řada 4-sedadlo 31. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Zlato pro U9, stříbro pro U8
3.12. - Během prvního adventního víkendu si tým U8 odskočil do Třince na Mikulášský turnaj a obsadil moc hezké druhé místo. Tým U9 se rozdělil – jedna skupina cestovala do Třince, druhá do Bystřice pod Hostýnem. V Třinci z toho bylo zlato, v Bystřici chyběl kousek k postupu do bojů o medaile…

• Sestřih zápasu z Ml. Boleslavi
2.12. - Remízu ve městě automobilů zajistil v úvodu druhé půle svým gólem Vojtěch Smrž. Podívejte se na všechny nejzajímavější akce a oba góly sobotního duelu - více ZDE.

• 14. místo na Memoriálu EH
29.11. - Starší přípravka U11 se zúčastnila výborně obsazeného turnaje v Ostravě. Na 41. ročníku Memoriálu Evžena Hadamczika však byli všichni soupeři lepší, což se projevilo na konečném umístění.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna