Mlade talenty

Kapitánem MFK Karviná bude Marek Janečka!

17.07.2018 | redakce
 

Kapitánem MFK Karviná bude Marek Janečka! Nejstarší a nejzkušenější borec v kabině MFK bude navlékat kapitánskou pásku.

 

Slovenský fotbalista přišel do Karviné v zimě 2016 a postupem času se vypracoval mezi nepostradatelné. Oblíbenec fanoušků je známý tím, že nevypustí souboj. I to rozhodlo o tom, že právě Janečka se stal v hlasování karvinských fans nejlepším hráčem minulé sezóny, ve které se Karvinští v posledním zápase zachránili v nejvyšší soutěži.

Pro Marka Janečku nebude role kapitána neznámou. S páskou nastupoval i ve Spartaku Trnava. „Na soustředění nám trenér oznámil, že budu kapitánem a Pavel Dreksa zástupcem. V žádném případě se nezříkám odpovědnosti, naopak. Jsem nejstarší a bral bych to na sebe, i kdyby trenér ukázal na někoho jiného,“ prohlásil. Karvinští tak mají po čtyřech sezónách nového vůdce. „Vybrali jsme jednoho z nejzkušenějších hráčů, který dělal zástupce i dlouholetému kapitánovi Pavlu Eismannovi,“ podotkl trenér Roman Nádvorník.

Za podporu trenérů je Janečka pochopitelně rád. „Je to určitě důležité a těší mě to. Ale už jsem to řekl na začátku, ať už s páskou nebo bez, na hřišti vždycky odevzdám naprosté maximum,“ slíbil nový kapitán MFK Karviná. 

• U15+U14: Porážky se Sigmou
včera - Starší žáci ve středečních předehrávkách 22. kola podlehli na Kovoně olomoucké Sigmě - patnáctka 0:4, čtrnáctka 1:6.

• Víkendové úspěchy přípravek
před 2 dny - Starší přípravka U11 skončila druhá na finálovém turnaji Zimní ligy OFS. Starší přípravka U10 posbírala během víkendu dvě stříbra na turnajích v Brušperku a Bohumíně a tým U9 se také na halovém turnaji radoval ze stříbra.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
17.3. - U19-Hradec Králové 0:1, U18-Baník Ostrava 0:5, U17-Hradec Králové 1:2, U16-Baník Ostrava 2:0, FM-U15 1:2, FM-U14 5:2.

• Sestřih zápasu na Dukle
17.3. - Páteční duel na pražské Julisce dopadl s velkým štěstím lépe pro domácí. V sestřihu iSportu, který najdete ZDE, si připomeňte sporné momenty a všechny tři góly.

• U19+U17: Porážky od Votroků
16.3. - Ligoví dorostenci ani na čtvrtý pokus na jaře nevyhráli. Oba týmy podlehly v domácím prostředí Hradci Králové - devatenáctka 0:1, sedmnáctka 1:2.

• Jarní program MSDL a žák. ligy
14.3. - O tomto víkendu startuje jarní část proti dorostence U18, U16 a starší žáky U15 a U14. Jejich jarní rozlosování najdete po rozkliknutí dané kategorie.

• Čtyři góly Ramireze za Senici
12.3. - Eric Ramirez hostuje v Senici a v úterý večer čtyřmi góly zničil ve čtvrtfinále Slovnaft Cupu Nitru, jejíž branku hájil exkarvinský gólman Branislav Pindroch. Senica zvítězila jasně 5:1!

• Víkendové výsledky mládeže
11.3. - České Budějovice-U19 3:2, České Budějovice-U17 2:1, U16-Čadca (muži) 3:4, U15-Martin 5:0, U14-Martin 3:3, FM-U13 3:2, FM-U12 14:5.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem