Generální partner
Světlý režim
22. říjen 2011

Karel Kula: Škoda, že jsme zápas nerozhodli dříve

Po utkání MFK OKD Karviná - FK Baník Sokolov se o své hodnocení podělili hlavní treneři obou týmů Karel Kula a Radoslav Látal.

Karel Kula (MFK OKD Karviná): "Diváci dnes měli možnost vidět kvalitní utkání. My jsme podali velmi kvalitní a bojovný výkon. Škoda, že jsme utkání nerozhodli dříve, měli jsme z brejků stoprocentní příležitosti. Ale důležité je, že mužstvo jezdilo do 93. minuty a těsné vedení udrželo. Konečně jsme Sokolov porazili, je to zasloužené vítězství."

Radoslav Látal (FK Baník Sokolov): "Náš výkon nebyl optimální, měli jsme špatný vstup do prvního poločasu. Postupem času jsme hru vyrovnali a podařilo se nám skórovat. Po změně stran jsme měli před brankou Karviné náznaky, které jsme nedotáhli do konce a následně inkasovali z penalty. Za nepříznivého vývoje jsme otevřeli hru a snažili se o vyrovnání. Ale je třeba dodat, že Karviná v závěru nedala plno šancí."

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.