Generální partner
Světlý režim
22. říjen 2011

Karel Kula: Škoda, že jsme zápas nerozhodli dříve

Po utkání MFK OKD Karviná - FK Baník Sokolov se o své hodnocení podělili hlavní treneři obou týmů Karel Kula a Radoslav Látal.

Karel Kula (MFK OKD Karviná): "Diváci dnes měli možnost vidět kvalitní utkání. My jsme podali velmi kvalitní a bojovný výkon. Škoda, že jsme utkání nerozhodli dříve, měli jsme z brejků stoprocentní příležitosti. Ale důležité je, že mužstvo jezdilo do 93. minuty a těsné vedení udrželo. Konečně jsme Sokolov porazili, je to zasloužené vítězství."

Radoslav Látal (FK Baník Sokolov): "Náš výkon nebyl optimální, měli jsme špatný vstup do prvního poločasu. Postupem času jsme hru vyrovnali a podařilo se nám skórovat. Po změně stran jsme měli před brankou Karviné náznaky, které jsme nedotáhli do konce a následně inkasovali z penalty. Za nepříznivého vývoje jsme otevřeli hru a snažili se o vyrovnání. Ale je třeba dodat, že Karviná v závěru nedala plno šancí."

Rozhovory Rozhovory
st 28.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Soufiane Dramé

Skvělou češtinou je francouzský fotbalista Soufiane Dramé, který od léta 2018 obléká dres MFK, pověstný. Věděli jste však, že s fotbalem začínal fanoušek Chelsea v šesti letech, má celkem sedm sourozenců a od většiny fotbalistů se odlišuje tím, že nemá a ani nechce mít kérku?

čt 22.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vojtěch Smrž

Řízný defenzivní záložník Vojtěch Smrž má teprve čtyřiadvacet let, ale už se blíží ke stovce prvoligových startů. Jednou už dokonce vedl tým jako kapitán v ligovém zápase – v lednu na půdě Teplic. Kromě toho v kabině šéfuje hudbě a velí vítěznému pokřiku…

út 13.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Bolek

S nostalgickým úsměvem vzpomíná na štaci v Plzni gólman Petr Bolek. Prožil tam skvělé roky a nedá dopustit na týmového ducha, který byl ve Štruncových sadech pověstný. Celý rozhovor se točí téměř výhradně kolem Plzně. Inu, posuďte sami…

st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo