Generální partner
Světlý režim
9. leden 2017

Karviná hlásí návrat Mihaila Jovanoviće

Po roce stráveném v brněnské Zbrojovce se srbský stoper vrací do známého prostředí. Mihailo Jovanović bude minimálně na jaře oblékat karvinský dres!

Přesně rok tady nebyl, nyní je zpět a bude chtít pomoct k záchraně. Jeden z pilířů zadních řad veleúspěšného podzimu 2015 ve FNL, kterým Karvinští položili základ k historickému postupu mezi elitu, se v pondělí zapojil do tréninkového procesu. „S Mihailem a Zbrojovkou jsme se domluvili na půlročním hostování s opcí. Jovi to tady dobře zná a věříme, že nám na jaře výrazně pomůže,“ oznámil k příchodu srbského stopera sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk. 

Jovanovićovi v Karviné skončila na konci roku 2015 smlouva, během pár dnů se domluvil na angažmá na jihu Moravy. Na Srbské podepsal smlouvu na dva a půl roku, jenže první rok měl smolný -  v zápase proti Slavii si zlomil žebro, navíc mu sudí neuznal regulérní gól. Pět týdnů absentoval, pak se vrátil a odehrál dalších sedm zápasů. Před začátkem letošní sezóny se však znovu zranil, vrátil se a odehrál dva duely, ale bohužel v Ďolíčku uviděl červenou kartu. A to bylo na podzim vše!

Před Vánoci vydala Zbrojovka oficiální zprávu, že s Jovanovićem nepočítá a může si hledat jiný klub. Za měsíc osmadvacetiletý Srb se zpátky do Karviné těšil, především na nový stadion. „Vracím se do známého prostředí, dva a půl roku jsem se těšil na nový stadion a teď budu mít příležitost si na něm zahrát. Mám radost, že si zahraju ligu právě i za Karvinou,“ uvedl Mihailo Jovanović krátce po svém pondělním příchodu.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo