Generální partner
Světlý režim
12. únor 2013

Karviná hostí béčko Baníku

Středeční odpolední utkání s rezervou Baníku bude posledním, kdy dají trenéři prostor dvěma jedenáctkám. Zápas na Kovoně začíná ve 14 hodin.

Proti týmu z MSFL nastoupí Karvinští v kompletním složení bez hráčů rezervního celku, kteří se představili o víkendu. „Do zápasu nezasáhnou pouze Marcel Cudrák, Jakub Legierski a Lukáš Kurušta. První dva musí dohnat běžecké resty a Kurušta je nemocný,“ informoval trenér Karviné Petr Mašlej.

Ještě před samotným zápasem hráči absolvují trénink v posilovně a po utkání ještě regeneraci, což je klasika. „Posilovnou chceme hráče nabudit. Do zápasu půjdeme naplno bez jakýchkoliv úlev a s touhou po vítězství,“ má jasno Mašlej.

Mladíci Baníku, pod taktovkou trenéra Jana Baránka, stihli za posledních osm dnů sehrát dva zápasy. S Orlovou, účastníkem letošní zimní Tipsport ligy, remizovali 2:2 a v sobotu vyhráli ve Frýdku Místku nad místní rezervou 5:3. Utkání Karviná - Baník B startuje ve středu 13. února ve 14 hodin na umělce v areálu Kovona. Vstup je opět zdarma.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo