Generální partner
Světlý režim
23. září 2014

Karviná posílena o Daníčka s Jurdíkem

V poslední den letního přestupového období posílili tým trenérského štábu - Weber x Mucha - dva hráči.

Karvinští na poslední chvíli doplnili kádr o dvě jména. Ze Slovácka přichází Vlastimil Daníček, který posílil defenzivu. Obrany soupeřů bude naopak v útoku prohánět Milan Jurdík z pražské Sparty.

„Oba přicházejí na hostování do konce tohoto kalendářního roku,“ uvedl sportovní manažer MFK OKD Karviná Lubomír Vlk. Noví členové karvinské kabiny by už mohli zasáhnout do sobotního zápasu na půdě Vlašimi.

Zdravotní stav Mihaila Jovanoviće, který se zranil na předzápasovém tréninku společně s Jaroslavem Zeleným, je takový, že srbský fotbalista si od fotbalu pár měsíců nedobrovolně odpočine. Zelený je na tom podstatně lépe, protože se již zapojil zpět do tréninkového procesu.

Vlastimil Daníček (15.7.1991)

Třiadvacetiletý odchovanec slovácké akademie, který s fotbalem začínal v Napajedlech, prodloužil se Slováckem smlouvu až do roku 2017, bude nyní do konce kalendářního roku hostovat právě v Karviné. V nejvyšší soutěži odehrál 71 zápasů a vstřelil 3 góly. V této sezóně za Slovácko ve čtyřech zápasech odkopal 136 minut.

Milan Jurdík (8.11.1991)

Útočník a rodák z Považské Bystrice, jenž spolu s Ladislavem Krejčím, hvězdou současné Sparty a členem širšího kádru reprezentace, oslavil v roce 2009 titul v dorostenecké lize a byl povýšen do A-týmu. Tam se však trvale neprosadil, byl i v béčku Sparty. Prošel Příbramí, Zbrojovkou Brno či Sokolovem. V této sezóně mu to pálí v juniorské lize, ve které dal už sedm branek. Jen dva hráči jsou na tom lépe než on.

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo