Generální partner
Světlý režim
20. září 2022

Karvinští hrají ve středu druhé pohárové kolo v Bzenci

​Fotbalisté Karviné vyplní reprezentační přestávku středečním soutěžním zápasem. Uprostřed týdne je čeká cesta na jih Moravy, konkrétně do Bzence.

V žádném případě nechce druholigový favorit opakovat situaci z prvního kola, kdy se v Hranicích trápil a dokázal postoupit až díky úspěšně zvládnutým pokutovým kopům. „To rozhodně nechceme ve středu opakovat. A hlavně si to ani v naší aktuální situaci nemůžeme dovolit – kvůli sobě i fanouškům. Do utkání půjdeme naplno a se vší vážností,“ prohlásil asistent trenéra Radomír Korytář.

Přestože půjde o druhé pohárové kolo, tak paradoxně soupeř hraje o soutěž níž než Hranice v prvním kole. „Jo, je to trochu paradox. Ale takový je pohár. Bzenec není jediným divizním účastníkem druhého kola,“ pousmál se Korytář.

Pro divizní klub to bude ve středu velká sláva, čemuž odpovídá i chystaný předzápasový program – pro děti bude připraven skákací hrad a míčové sporty. Bzenec je účastníkem čtvrté nejvyšší soutěže, hraje Divize E a po sedmi kolech je jedenáctý s pěti body. V sobotu remizoval s rezervou prvoligové Zbrojovky 2:2, když dokonale zafungovala „Csaplárova past.“ Zbrojovka vedla v poločase 2:0, ale domácí snížili a v poslední minutě i vyrovnali.

Co se týče MOL Cupu, tak Bzenec přemohl už dva soupeře – v předkole vyhrál přesvědčivě 4:0 v Rousínově a v prvním kole zdolal 2:1 v prodloužení Bohunice.


Utkání 2. kola MOL Cupu TJ Slovan Bzenec – MFK Karviná začíná na Bzenci ve středu 21. září v 16:30 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Stanislav Volek.

Rozhovory Rozhovory
út 28.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Jaroslav Svozil

Stoper Jaroslav Svozil přišel v létě z Ostravy. V rozhovoru promluvil i o svých dalších angažmá, o tradici během vítězného pokřiku a zmínil i několik bývalých či současných spoluhráčů, na které nedá dopustit. Řeč ale přišla i na blížící se Vánoce…

so 18.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Veliký profesionál se definitivně loučí. Stylově před vyprodaným stadionem se s ním klub jako s hráčem rozloučí. Ovšem Michal Papadopulos v klubu působí dál – jako trenér útočníků. Nejen o tom, ale i o bohaté kariéře, kterou by mu mohl leckdo závidět, hovořil v bulletinovém rozhovoru.

čt 26.10. | redakce

Martin Zedníček: Všechno už dělám naplno, pauza byla dlouhá!

Po necelých jedenácti měsících znovu navlékl dres a vyběhl na trávník. Martin Zedníček je po těžkém zranění kolene zpátky! Od začátku října si znovu užívá zápasový rytmus - zatím v třetiligovém béčku.

st 25.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Juraj Jarábek

Pohodové povídání s trenérem Jurajem Jarábkem především o jeho dalších štacích po odvolání z lavičky MFK v březnu 2021. Pochválil také našeho odchovance Ondřeje Lingra za obrovský herní progres.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo