Mlade talenty

Karvinští už trénují doma - ve sněhové vánici

07.02.2018 | redakce
 

Karvinští už trénují doma - ve sněhové vánici Po pondělním nočním příjezdu do Karviné a úterním volnu se celý tým sešel ve středu po obědě k dalšímu pokračování zimní přípravy, která se už však mílovými kroky blíží do svého finále.

 

Ne, nepřesedli na jiné letadlo směr Skandinávie, jak by se mohlo zdát. Karvinský tým se ve středu po jednom a půl dnu volna znovu sešel v kabině na Městském stadionu v Karviné-Ráji a krátce po druhé hodině se vydal na trénink. Ještě ráno byla ve hře varianta, že by se trénink uskutečnil na Bažantnici, ovšem po obědě už bylo jasno, že z toho sejde.

V Karviné totiž začalo prudce sněžit a hráči s trenéry museli vzít za vděk umělou trávou na Kovoně. Sněžení bylo tak husté, že po přípravném utkání mladších dorostenců musel správce areálu celé hřiště uklidit pomocí traktoru se sněhovou radlicí - ovšem příliš to nepomohlo, protože během pár minut umělku opět pokrýval sníh.

Na hráčích bylo znát mírné znepokojení, přeci jen ještě před dvěma dny ladili formu v příjemných klimatických podmínkách, ovšem po chvíli to brali s humorem – počasí prostě nejde poručit. Na středeční odpolední trénink budou ve čtvrtek navazovat dvě fáze, v pátek jedna a v sobotu se jede do Trnavy na generálku.

Fotogalerie

               
 

• Sestřih zápasu z Jablonce
před 2 dny - Také z utkání 4. kola FORTUNA:LIGY je k dispozici sestřih nejzajímavějších okamžiků - více ZDE.

• Výsledky mládeže-příprava
před 2 dny - Rajec muži (Slovensko) - MFK U19 3:2, Havířov U19-MFK U17 1:6, Legia Varšava U16-MFK U16 7:1, MFK U15-Martin U15 8:0.

• Ligoví dorostenci nehrají!!
9.8. - Z důvodu výskytu gastrointestinálních onemocnění (potvrzeno KHS Jihočeského kraje) se odkládají zápasy 1. kola Celostátní dorostenecké ligy mezi Karvinou a Českými Budějovicemi v kategoriích U19 i U17. O náhradním termínu bude teprve rozhodnuto.

• MLÁDEŽ: Výsledky přípr. zápasů
9.8. - U19-Ružomberok 1:0, U18-Cieszyn (muži) 3:2, U17-Ružomberok 1:2, U16-Chybie 1:1, U15-Třinec 3:0, Třinec-U13 3:4, Třinec-U12 6:4.

• V Brně s Opavou 25. srpna
7.8. - LFA oznámila přesné termíny 6. kola FORTUNA:LIGY. S nováčkem SFC Opava se utkáme v Brně v sobotu 25. srpna s výkopem v 17 hodin!

• Sestřih utkání s Ml. Boleslaví
6.8. - První domácí zápas a bohužel porážka. Karvinští v přestřelce podlehli Mladé Boleslavi 3:4. Sestřih utkání najdete ZDE.

• Juniorka hostí Baník
5.8. - V pondělí od 11 hodin rozehraje juniorka své třetí mistrovské utkání! Na Kovoně hostí v derby ostravský Baník! Svěřenci trenérů Gazdy a Bielana budou chtít získat tři body, prozatím získali jen jeden za remízu s Třincem.

• Vítězná generálka devatenáctky
4.8. - Ligový dorost U19 zakončil letní přípravu těsným vítězstvím nad slovenským Ružomberkem. Jediný gól utkání vstřelil v první půli Patrik Mrózek a svěřenci Eduarda Gábriše tak vyhráli 1:0. Dorost U17 v souběžně hraném utkání na Bažantnici prohrál s Ružomberkem 1:2!

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna