Mlade talenty

Ligoví dorostenci hostí v dohrávkách Spartu

16.04.2018 | redakce
 

Ligoví dorostenci hostí v dohrávkách Spartu Na úterní odpoledne jsou naplánované dohrávky 19. kola I. dorostenecké ligy. Na Kovoně se představí pražská Sparta.

 

Tato utkání se měla odehrát v původním termínu na začátku března, jenže Sparta si v několika kategoriích musela zápasy odložit a „jít do karantény“ kvůli příušnicím. Aktuálně už je všechno v naprostém pořádku.

V zápase týmů do 19 let půjde o souboj sedmého se čtvrtým –Sparta má ovšem o čtyři zápasy méně než vedoucí Brno. „Čeká nás atraktivní a těžký soupeř. Po vyléčení jsou zatím stoprocentní a určitě mají zálusk prohnat ještě vedoucí Zbrojovku. Čeká nás moc těžký duel, ale spoléháme na naši sílu v domácím prostředí. O výsledek se stoprocentně porveme,“ prohlásil trenér U19 Marcel Frajt.

Sedmnáctka Karviné je šestnáctá, Sparta druhá. I v této kategorii je však o co hrát – přinejmenším jde o to, aby hráči posbírali cenné zkušenosti do dalších utkání a sezón. Zápasy MFK Karviná – AC Sparta Praha začínají v úterý 17. dubna ve 12:45 hodin (U19) a v 15:00 hodin (U17) ve Sportovním centru Kovona.

• U19 na turnaj do B. Bystrice
dnes - Na dvoudenní mezinárodní turnaj do Banské Bystrice odjede v pátek brzy ráno dorostenecká devatenáctka. Soupeři? Podbrezová, Diósgyöri a domácí Dukla Banská Bystrica.

• Setkání s vedením klubu
před 2 dny - Ve středu 18. července proběhne od 16 hodin na Městském stadionu v Karviné-Ráji setkání fanoušků s Janem Wolfem a Lubomírem Vlkem. Jste zváni!

• Fukala je náhradník
před 3 dny - Reprezentaci do 16 let čeká v termínu 23. - 26.7. tradiční letní Memoriál Františka Harašty. Z hráčů MFK Karviná je v nominaci mezi náhradníky Roman Fukala.

• Remíza juniorky v generálce
15.7. - Bezbrankovou remízou na půdě nováčka divize sk.E z Dětmarovic skončil druhý a zároveň poslední přípravný zápas juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Štepanovský do Brna
14.7. - Po roce opouští Karvinou záložník Peter Štěpanovský. Nově zamířil do Zbrojovky Brno, s kterou se pokusí o návrat mezi českou elitu. Do Komárna, kde už na jaře působil, se vrátil odchovanec Lukáš Duda. U maďarských hranic bude hostovat do zimy.

• S Boleslaví v neděli 5. srpna
12.7. - Karvinský fanoušek už ví, kdy půjde v nové sezóně poprvé na domácí zápas. LFA upřesnila program 3. kola FORTUNA:LIGY s tím, že Karvinští budou hostit Mladou Boleslav v neděli 5. srpna od 15 hodin. O začátku předprodeje vstupenek bude klub včas informovat.

• 1566 prodaných permic
12.7. - Ve čtvrtek po obědě skončil prodej permanentek na nový ročník FORTUNA:LIGY. Fanoušci si zakoupili 1566 ks permanentek.

• Erik Puchel mimo hru
11.7. - Odchovanec MFK Karviná Erik Puchel si přetrhl zkřížený vaz v koleni a čeká ho dlouhodobá vynucená pauza.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna