Generální partner
Světlý režim
13. květen 2021

Michal Papadopulos a Petr Bolek zůstávají, podepsali nové smlouvy!

Výborná zpráva před koncem sezóny! Vedení klubu se domluvilo s kapitánem a brankářem na pokračování – Michal Papadopulos a Petr Bolek budou karvinský dres oblékat i v nadcházející sezóně 2021/2022.

Konec spekulací, konec nejistoty. Dresy s logem OKD na hrudi a čísly 27 a 26 budou obsazeny stejnými fotbalisty i v nové sezóně F:L, což je skvělou zprávou pro všechny fanoušky MFK Karviná.

Jasnou prioritou mezi koncem sezóny a začátkem letní přípravy bylo podle sportovního ředitele Lubomíra Vlka domluvit se s Michalem Papadopulosem na pokračování v úspěšné kariéře. „Musím říct, že za ten rok na mě Michal udělal obrovský dojem – jako fotbalista i jako člověk. Vážím si ho! Jsme moc rádi, že jsme si plácli a podepsali novou roční smlouvu. Je neskutečně platným hráčem, což během této sezóny pravidelně dokazoval. A hlavně je na něm pořád vidět velká chuť do fotbalu,“ prohlásil Lubomír Vlk.

Novou roční smlouvu podepsal kromě Papadopulose rovněž zkušený gólman. „Petr je samozřejmě také velká osobnost. Navíc spolu tvoří nerozlučnou dvojku v kabině i mimo hřiště. Právě na kabinu mají díky svým zkušenostem značný vliv. Naši mladí gólmani potřebují k sobě jednoho zkušeného. Brankářský tým funguje, nebyl důvod do toho zasahovat,“ informoval Vlk. Suma sumárum - bývalý brankář Viktorie Plzeň bude v Karviné i v další sezóně.

Spokojený je pochopitelně také trenér MFK Karviná Jozef Weber. „Když jsem tady v březnu přicházel, tak jsme si vytyčili dva úkoly – zachránit FORTUNA:LIGU a udržet nosný pilíř v podobě Michala Papadopulose. Jsem šťastný, že se to vedení klubu podařilo. A v návaznosti na Péťu Bolka zůstává v kabině zdravá starší osa, což je nesmírně důležité,“ mnul si spokojeně ruce Jozef Weber.


Autor osmi gólů a tři gólových přihrávek Michal Papadopulos se pro pokračování kariéry v barvách MFK rozhodl z několika důvodů. „Jsem kapitán, za tým mám nějakou zodpovědnost a nechtěl jsem utíkat od rozdělané práce. Vím, že vedení klubu i trenér chtějí ponechat kostru týmu a zabojovat v příští sezóně o ještě lepší umístění, čímž je po obnově nadstavby prostřední skupina. Minulý rok jsem chtěl končit, ale v Karviné jsem si fotbal zase začal užívat,“ řekl Papadopulos po podpisu smlouvy.Také Petr Bolek je rád, že bude v Karviné působit i v další sezóně. „Na rozdíl od Michala jsem neměl a nemám ještě myšlenky končit. Máme tady dobrou partu, mančaft si společně rozumí a jsem rád, že i já budu jeho součástí další sezónu,“ pověděl Petr Bolek.Rozhovory Rozhovory
čt 10.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Žák

Kmenový hráč soupeře nemůže do utkání zasáhnout ne kvůli dohodě klubů, ale proto, že pyká za karty. Stabilního člena základní sestavy tak fanoušci uvidí pouze na tribuně, odkud bude svým spoluhráčům držet palce. V rozhovoru se točila řeč okolo Varnsdorfu, ale i jeho začátcích či blížícímu se fotbalovému MS.

út 25.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

S Lukášem Budínským jsme probrali nejen aktuální stav, ale kreativní záložník zavzpomínal i na angažmá v Mladé Boleslavi, kam odešel právě z Karviné po sezóně 2018/2019. Zahrál si za reprezentaci a minulé léto přestoupil do Ostravy. Řeč se v rozhovoru stočila samozřejmě i k trenérovi Pavlu Vrbovi, který však na lavičce slezského klubu dlouho nevydržel…

út 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Jan Žídek

Nikdo jiný než zkušený Jan Žídek nemohl být respondentem před utkáním s Opavou. Bývalý kapitán SFC v létě podepsal v Karviné a dnes jej čeká první duel proti SFC. Jak se těší? Na jaké okamžiky v dresu slezského soka nejraději vzpomíná? Má už jasno, co bude dělat po kariéře? Nejen to prozradil v tomto rozhovoru…

ne 25.9. | redakce

David Hampel: Brankáři v klubu mají perspektivu do budoucna

Před novou sezónou se novým trenérem brankářů stal David Hampel, který vystřídal Branislava Rzeszota. Rozhovor se pochopitelně točil kolem gólmanů MFK, ale i jeho aktivní či trenérské kariéry.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo