Generální partner
Světlý režim
10. srpen 2020

Milan Rundić přestoupil do polské Ekstraklasy

Po roce a půl opustil Karvinou srbský stoper Milan Rundić. Zatoužil po něm nováček polské nejvyšší soutěže Podbeskidzie Bielsko-Biala, kde v pátek 7. srpna podepsal smlouvu.

Stoper a příležitostný levý bek už v Karviné nepokračuje. Vedení MFK Karviná uvolnilo osmadvacetiletého fotbalistu o pár kilometrů dál k našim severním sousedům. Polského nováčka Ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biala, kam nedávno zamířil i exkarvinský Gergö Kocsis, Rundić zaujal. „Na Milana přišla nabídka a po zralém uvážení jsme se rozhodli mu nebránit v přestupu. Miňo si u nás odvedl své, v dalším angažmá mu přejeme hodně zdraví a radost z fotbalu,“ prohlásil sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Milan Rundić přišel do Karviné v lednu 2019 a ihned si vybojoval stále místo v sestavě. Během podzimní části uplynulé sezóny z něj (dnes už bývalý) kouč František Straka udělal kapitána. Rundić v dresu MFK odehrál oficiálně 45 utkání (dvě barážová utkání se do oficiálních statistik nezapočítávají) a vstřelil 2 góly (oba z pokutových kopů).

Rozhovory Rozhovory
čt 15.10. | redakce

Herc po návratu z reprezentace: Proti Francii to byla výborná zkušenost

Kvalifikace o EURO už nemůže pro slovenskou jednadvacítku skončit postupem, ovšem i tak je o zážitky podle Christiána Herce postaráno. Pondělní duel ve Štrasburku proti silné domácí Francii je toho jasným důkazem.

so 10.10. | redakce

Juraj Jarábek: Za podmínek, jaké prvoligové kluby dodržují, by se mělo hrát dál

Tým bude normálně připravovat na domácí zápas s Bohemians Praha 1905 (neděle 18. října), ale neví, jestli se bude hrát. Kouč Karviné Juraj Jarábek je sice optimistou, ale zatím to růžově nevypadá. Co říká na rozhodnutí MZ ČR?

st 30.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Filip Twardzik

Univerzál (spíš ale stoper) Filip Twardzik v rozhovoru vypráví o fotbale ve Skotsku i Anglii – životním stylu na Ostrovech, anebo i o tom, proč jezdí v autě s volantem na pravé straně...

čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 14:30
SK Sigma Olomouc
MFK Karviná
×
Dnes v 14:30
SK Sigma Olomouc
MFK Karviná