Mlade talenty

Na pultech stále leží vstupenky na Spartu!

07.11.2018 | redakce
 

Na pultech stále leží vstupenky na Spartu! Zápas s pražskou Spartou už doslova klepe na dveře. Lístky na toto utkání jsou stále k dispozici v předprodeji na obvyklých místech.

 

Šestatřicetkrát už zvedli hráči pražské Sparty nad hlavu pohár pro ligového mistra. A právě tento nejúspěšnější český klub přijede do Karviné už v sobotu. V rámci 15. kola FORTUNA:LIGY půjde o důležité body, které potřebují oba týmy.

MFK Karviná hraje nejvyšší soutěž třetí sezónu po sobě. V domácích vzájemných duelech s pražským rivalem se pokaždé urodila remíza 1:1 a hlavně bylo pokaždé vyprodáno! Na sobotní zápas jsou ještě k dispozici vstupenky do všech sektorů s výjimkou hlavní tribuny.

Vstupné je 200 Kč za jednu vstupenku a platí pro všechny návštěvníky bez výjimky. Děti do 6 let mají vstup zdarma. Partnerem utkání bude společnost RESIDOMO, které si ve spolupráci s klubem připravilo originální tleskačky (chcete-li fandítka). „Rozdáme dohromady 4000 ks tleskaček a fanoušci je najdou u svého místa. Věříme, že i tento povolený „doping“ pomůže hráčům na hřišti. V Karviné je a vždy byla velmi dobrá kulisa,“ řekla marketingová manažerka MFK Leona Mývaltová.

Možnosti nákupu vstupenek v bodech

• Víkendové úspěchy přípravek
dnes - Starší přípravka U11 skončila druhá na finálovém turnaji Zimní ligy OFS. Starší přípravka U10 posbírala během víkendu dvě stříbra na turnajích v Brušperku a Bohumíně a tým U9 se také na halovém turnaji radoval ze stříbra.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
před 3 dny - U19-Hradec Králové 0:1, U18-Baník Ostrava 0:5, U17-Hradec Králové 1:2, U16-Baník Ostrava 2:0, FM-U15 1:2, FM-U14 5:2.

• Sestřih zápasu na Dukle
před 3 dny - Páteční duel na pražské Julisce dopadl s velkým štěstím lépe pro domácí. V sestřihu iSportu, který najdete ZDE, si připomeňte sporné momenty a všechny tři góly.

• U19+U17: Porážky od Votroků
16.3. - Ligoví dorostenci ani na čtvrtý pokus na jaře nevyhráli. Oba týmy podlehly v domácím prostředí Hradci Králové - devatenáctka 0:1, sedmnáctka 1:2.

• Jarní program MSDL a žák. ligy
14.3. - O tomto víkendu startuje jarní část proti dorostence U18, U16 a starší žáky U15 a U14. Jejich jarní rozlosování najdete po rozkliknutí dané kategorie.

• Čtyři góly Ramireze za Senici
12.3. - Eric Ramirez hostuje v Senici a v úterý večer čtyřmi góly zničil ve čtvrtfinále Slovnaft Cupu Nitru, jejíž branku hájil exkarvinský gólman Branislav Pindroch. Senica zvítězila jasně 5:1!

• Víkendové výsledky mládeže
11.3. - České Budějovice-U19 3:2, České Budějovice-U17 2:1, U16-Čadca (muži) 3:4, U15-Martin 5:0, U14-Martin 3:3, FM-U13 3:2, FM-U12 14:5.

• Sestřih zápasu s Bohemkou
10.3. - Sestřih z nepovedeného domácího vystoupení proti Bohemians Praha 1905 najdete ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem