Mlade talenty

Na pultech stále leží vstupenky na Spartu!

07.11.2018 | redakce
 

Na pultech stále leží vstupenky na Spartu! Zápas s pražskou Spartou už doslova klepe na dveře. Lístky na toto utkání jsou stále k dispozici v předprodeji na obvyklých místech.

 

Šestatřicetkrát už zvedli hráči pražské Sparty nad hlavu pohár pro ligového mistra. A právě tento nejúspěšnější český klub přijede do Karviné už v sobotu. V rámci 15. kola FORTUNA:LIGY půjde o důležité body, které potřebují oba týmy.

MFK Karviná hraje nejvyšší soutěž třetí sezónu po sobě. V domácích vzájemných duelech s pražským rivalem se pokaždé urodila remíza 1:1 a hlavně bylo pokaždé vyprodáno! Na sobotní zápas jsou ještě k dispozici vstupenky do všech sektorů s výjimkou hlavní tribuny.

Vstupné je 200 Kč za jednu vstupenku a platí pro všechny návštěvníky bez výjimky. Děti do 6 let mají vstup zdarma. Partnerem utkání bude společnost RESIDOMO, které si ve spolupráci s klubem připravilo originální tleskačky (chcete-li fandítka). „Rozdáme dohromady 4000 ks tleskaček a fanoušci je najdou u svého místa. Věříme, že i tento povolený „doping“ pomůže hráčům na hřišti. V Karviné je a vždy byla velmi dobrá kulisa,“ řekla marketingová manažerka MFK Leona Mývaltová.

Možnosti nákupu vstupenek v bodech

• U16: Těsná prohra s Brnem
včera - Dorostenecká šestnáctka vstoupila do nového roku těsnou domácí porážkou v rámci Memoriálu Vlastislava Marečka od brněnské Zbrojovky 2:3, když nezvládla začátky obou poločasů. Branky Karviné zaznamenalo duo Oliver Jurčák a Roman Fukala.

• Juniorka rozstřílela Heřmanice
před 2 dny - Výsledkem 9:1 skončilo první přípravné utkání juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Weber se vrátil do Třince
před 3 dny - Záložník Tomáš Weber, který už v Třinci hostoval během podzimní části, se do hutnického města vrátil v polovině ledna a stráví tam také celé jaro.

• S Puszczou po obědě
před 3 dny - Sobotní přípravný zápas s polským týmem Puszcza Niepolomice se odehraje ve Sportovním centru Kovona od 13 hodin. Vstup je zdarma. Půjde o poslední utkání před odjezdem na herní soustředění do Slovinska.

• Zlatý víkend přípravky U9
13.1. - Svěřenci trenérů Dávida Krále a Josefa Ježíka o víkendu absolvovali tři turnaje (v Púchově, Hlučíně a Palkovicích) a na všech triumfovali. Podrobnosti přineseme v týdnu.

• S Opavou 9.2. od 15 hodin
12.1. - Ligová fotbalová asociace upřesnila 20. kolo FORTUNA:LIGY. Po zimní pauze přivítají Karvinští ve slezském derby SFC Opava v sobotu 9. února od 15 hodin.

• V sobotu Slezská liga U11
11.1. - V novém roce opět pokračují turnaje pořádané Městským fotbalovým klubem Karviná s podtitulem "Slezská liga". V hale SC Kovona se začíná v sobotu 12.1. v 8:30. Obsazení? MFK Karviná (2008 a 2009), Fomat Martin, Hlučín, Frýdek-Místek a Baník Albrechtice.

• Se Seredí v Považské Bystrici
11.1. - V pátek dopoledne došlo ke změně místa a času výkopu prvního přípravného utkání. Karvinští pojedou k sobotnímu utkání s ŠKF Sereď nakonec do Považské Bystrice a hrát se bude už od 10:30 hodin.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna