Mlade talenty

Na zápas se Spartou zbývá 400 ks vstupenek

07.03.2018 | redakce
 

Na zápas se Spartou zbývá 400 ks vstupenek Že by „plný dům"? Vypadá to tak! Várka něco málo přes 400 vstupenek zbývá v prodeji na Ticketportalu a na prodejních místech v MěDK a Kině Centrum. Nadcházející utkání s pražskou Spartou táhne.

 

Jestliže na podzim nebylo vyprodáno na duely se Slavií ani Plzní, tak tentokrát se k tomu schyluje. Už v sobotu dorazí do Karviné pražská Sparta, která v úterý vyměnila trenéra - italského stratéga Stramaccioniho nahradil Pavel Hapal. Pro fanoušky MFK je však lákadlem povedený vstup svěřenců Josefa Muchy do jarní části sezóny.

Sedm bodů z devíti možných je výborných a při pohledu na tabulku to znamená průběžné deváté místo. Hráčům, trenérům i vedení klubu je však jasné, že není na pořadu dne „usnutí na vavřínech" a cesta k záchraně ještě bude trnitá. „Máme zprávy, že je skoro vyprodáno. Naši fanoušci jsou skvělí, budeme je opět potřebovat. Věřím, že se zbytek lístků vyprodá,“ vzkázal za kabinu kapitán Pavel Eismann.

Před úterní jedenáctou hodinou dopolední zbývalo k prodeji 432 ks vstupenek. „Je však možné, že v pátek uvolníme další z nevyzvednutých rezervací. Fanouškům doporučuji, aby nákup vstupenek nenechávali na poslední chvíli. Pravděpodobně bude vyprodáno,“ informovala Pavla Žebroková z klubového oddělení ticketingu.

Možnosti nákupu vstupenek
  • Na webových stránkách Ticketportalu do pátku 9.3 29:59 hod., na prodejních místech Ticketportalu do soboty 10.3. 14:00 hod. 
  • V Městském domě kultury a Kině Centrum v Karviné dle otevírací doby do pátku 9.3. 15:00 hod.
  • Na pokladnách Městského stadionu v Karviné-Ráji v den utkání (pokud nebude vyprodáno) od 13:45 hod.

• Také juniorka má rozlosováno
dnes - Na středečním losovacím aktivu v Praze se kromě dvou profesionálních soutěžilo rozlosovala také Juniorská liga - jízdní podzimní řád MFK Karviná U21 najdete ZDE.

• Video ze zátěžových testů
včera - V úterý a ve středu absolvovali hráči fyzické zátěžové testy na Klinice sportovní medicíny v Ostravě. Na průběh testování se podívejte ve videu na MFK Karviná TV - ZDE.

• Tisková zpráva LFA
včera - Fortuna a Ligová fotbalová asociace ve středu představily novou identitu fotbalových soutěží v Česku. Tisková zpráva je k přečtení ZDE.

• Další zkušenosti pro Madera
před 3 dny - Matúš Mader má za sebou další vydařený reprezentační sraz. Se slovenskou osmnáctkou absolvoval dva duely proti Bělorusku (1:1 a 4:2). V prvním zápase odehrál náš borec celý počet minut, ve druhém naskočil na posledních šest minut.

• S Cracovií Kraków v 10:00
15.6. - První přípravný duel zná čas výkopu. Karvinští změří síly v sobotu 23. června v Dětmarovicích s Cracovií Kraków od 10 hodin.

• Mader proti Bělorusku
11.6. - V posledních utkáních kapitána dorostenecké devatenáctky Matúše Madera čekají další reprezentační povinnosti. V úterý a ve čtvrtek hraje slovenská osmnáctka dva přípravné duely doma v Senci proti Bělorusku.

• Víkendové výsledky mládeže
9.6. - U19-Baník Ostrava 4:2, Hlučín-U18 3:1, U17-Baník Ostrava 0:2, Hlučín-U16 5:1, Brušperk-st.žáci B 3:3, Brušperk-ml.žáci B 3:2.

• Dvanáctka třetí v B.Bystrici
8.6. - Žáci U12 skončili na mezinárodním turnaji v Banské Bystrici na výborném třetím místě. Z triumfu se radoval maďarský Györ, druhý skončil slovenský Ružomberok. Gratulace celému týmu a pod vedením trenéra Tomáše Červenky.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.