Mlade talenty

Ondrášovka Cup: Finálový turnaj bez týmu U11

18.10.2017 | redakce
 

Ondrášovka Cup: Finálový turnaj bez týmu U11 Kvalifikační turnaj osmi týmů se odehrál v úterý 10. října na umělé trávě v Šumperku za neustálého deště, který ale zapáleným malým fotbalistům nedělal problémy.

 

Na úvod malí karvinští hráči nestačili na postupující Uničov, poté si poradili s ostravským Baníkem a následně po velké převaze a šancích nedokázali dobýt branku Staré Bělé a prohráli 0:1. Podařenými vítěznými zápasy proti Třinci a Hlučínu se dostali hráči MFK do dobré formy, kterou bohužel nepotvrdili výsledkově. 

Poslední dva zápasy prohráli o jeden gól, což je zřejmě stálo radost z postupu. „Přesto musím pochválit kluky za předvedenou hru a bojovnost. Sehráli jsme několik povedených zápasů plných podařených akcí i velkého nasazení. Nepodařilo se nám proměnit vypracované šance. Prohraný zápas proti Staré Bělé nás připravil o finálový turnaj,“ litoval spolu se svými svěřenci kouč Ondřej Hanzel.

Výsledky

MFK Karviná - SK Uničov 1:2
MFK Karviná – FC Baník Ostrava 2:0
MFK Karviná - FK Stará Bělá 0:1
MFK Karviná - FK Fotbal Třinec 4:0
MFK Karviná - FC Hlučín 2:1
MFK Karviná - FK Šumperk 1:2
MFK Karviná - 1. SK Prostějov 0:1
• Také juniorka má rozlosováno
dnes - Na středečním losovacím aktivu v Praze se kromě dvou profesionálních soutěžilo rozlosovala také Juniorská liga - jízdní podzimní řád MFK Karviná U21 najdete ZDE.

• Video ze zátěžových testů
včera - V úterý a ve středu absolvovali hráči fyzické zátěžové testy na Klinice sportovní medicíny v Ostravě. Na průběh testování se podívejte ve videu na MFK Karviná TV - ZDE.

• Tisková zpráva LFA
včera - Fortuna a Ligová fotbalová asociace ve středu představily novou identitu fotbalových soutěží v Česku. Tisková zpráva je k přečtení ZDE.

• Další zkušenosti pro Madera
před 3 dny - Matúš Mader má za sebou další vydařený reprezentační sraz. Se slovenskou osmnáctkou absolvoval dva duely proti Bělorusku (1:1 a 4:2). V prvním zápase odehrál náš borec celý počet minut, ve druhém naskočil na posledních šest minut.

• S Cracovií Kraków v 10:00
15.6. - První přípravný duel zná čas výkopu. Karvinští změří síly v sobotu 23. června v Dětmarovicích s Cracovií Kraków od 10 hodin.

• Mader proti Bělorusku
11.6. - V posledních utkáních kapitána dorostenecké devatenáctky Matúše Madera čekají další reprezentační povinnosti. V úterý a ve čtvrtek hraje slovenská osmnáctka dva přípravné duely doma v Senci proti Bělorusku.

• Víkendové výsledky mládeže
9.6. - U19-Baník Ostrava 4:2, Hlučín-U18 3:1, U17-Baník Ostrava 0:2, Hlučín-U16 5:1, Brušperk-st.žáci B 3:3, Brušperk-ml.žáci B 3:2.

• Dvanáctka třetí v B.Bystrici
8.6. - Žáci U12 skončili na mezinárodním turnaji v Banské Bystrici na výborném třetím místě. Z triumfu se radoval maďarský Györ, druhý skončil slovenský Ružomberok. Gratulace celému týmu a pod vedením trenéra Tomáše Červenky.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.