Generální partner
Světlý režim
1. únor 2020

Předprodej vstupenek na zápasy se Zlínem a Teplicemi byl spuštěn

Od prvního únorového dne si mohou fanoušci zakoupit vstupenky na první dva domácí zápasy jarní části FORTUNA:LIGY, které od sebe bude dělit pouhých osm dnů.

Minutu po půlnoci začal předprodej vstupenek v prodejní síti Ticketportal, v MěDK a Kině Centrum se bude prodávat dle otvírací doby - předprodej na těchto dvou místech skončí vždy čtyřiadvacet hodin před výkopem daného zápasu.

Vstupenky na zápas se zlínským Fastavem i Teplicemi fanoušci rovněž zakoupí i v den obou utkání na pokladnách Městského stadionu v Karviné-Ráji od 13:15 hodin. „Cenová hladina vstupenek se pohybuje přesně tak, jak jsou všichni zvyklí, tedy od 50 Kč do 140 Kč,“ informovala Pavla Žebroková z ticketingového oddělení MFK Karviná.  

Rozhovory Rozhovory
so 21.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - DÁVID GUBA (8.3.2020)

Ofenzivní záložník Dávid Guba je zpátky na trávníku. Minulý týden odehrál poločas za rezervní tým. Na trávníku se objevil poprvé od začátku září, kdy se mu výrazně zhoršil zdravotní stav kvůli problémům se zády, konkrétně s ploténkou.

čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii