Generální partner
Světlý režim
5. listopad 2021

Páník před Slováckem: Soupeř má ustálený kádr a formu, my ale pro úspěch uděláme maximum

Trenéra Bohumila Páníka čeká konečně premiéra na lavičce MFK. V neděli vyrukuje jeho tým na třetí Slovácko. V rozhovoru se baví nejen o soupeři, ale také přibližuje tréninkovou morálku svých svěřenců, kteří naposledy odehráli soutěžní zápas 17. října v Olomouci...

Trenére, na začátku týdne jste začali s tréninkem po čtrnácti dnech strávených v izolaci a karanténě. Jak jsou na tom hráči po nějakých sedmi tréninkových jednotkách?
Na hráčích je vidět obrovská chuť, sami si dokonce po tréninku přidávají. Je to samozřejmě trochu složitější, museli jsme vytvořit skupinky, ale všichni plní, co mají. Kromě nějakých drobnějších šrámů jsme kompletní a v průběhu týdne se všichni hráči zapojili do tréninku.

Jaký máte z týmu pocit před nedělním utkáním?
Ta chuť z nich sálá! Jde to vidět při různých hrách, které je fakt baví. Mají radost, že jsou zpátky pospolu na tréninku. A jak už jsem zmínil v první odpovědi – je pozitivní, že hráči na sobě chtějí pracovat, dohnat fyzické manko a zůstávají i po tréninku.

Ovšem asi byste si dokázal na začátek představit lehčího soupeře, než jakým je třetí Slovácko?
Jejich sílu respektujeme. Ale bylo by špatné se jich bát. Jdeme hrát, vyhrát a uděláme pro to na hřišti maximum.

Přeci jen Slovácko vyhrálo posledních šest ligových zápasů. To budí respekt, ne?
Souhlasím. Mají hezkou sérii i formu. Každopádně každá série jednou končí.

Co podle vás stojí za kvalitními výkony a výsledky týmu z Uherského Hradiště už druhou sezónu v řadě?
Mají ustálený kádr - především obrana a středová řada je stejná. Vyměnili akorát hrotového hráče. Navíc delší dobu už s týmem pracuje trenér Martin Svědík a mužstvo pochopilo jeho způsob hry a náročnost práce.

S třítýdenním skluzem vás čeká premiéra na lavičce Karviné. Jak se těšíte na zápas?
Už se do toho dostávám a těším se. Tento týden mi stačil a už jsem opět zpátky v tom adrenalinu, který mám tak rád. Tréninky nás všechny posouvají a kluci to cítí, že jsem tam s nimi.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo