Generální partner
Světlý režim
11. červen 2021

Permanentky od neděle 13. června!

Fanoušci, je to tady! Už na konci tohoto týdne budou k dispozici na novou sezónu s novým vizuálem pro všechny ty, kteří mají zájem i o nadstavbovou část či zcela noví zájemci. Fanoušci, kteří se spokojí jen se základní částí, nemusí dělat vůbec nic - permice z minulé sezóny jim bude automaticky prodloužena.

Sezóna, ve které se naplnil obávaný scénář, a fanoušci se na tribuny stadionů dostávají jen v omezené míře, je téměř u konce. Vedení klubu se s výhledem na novou sezónu, ve které se vrací nadstavba (po třiceti kolech se tabulka rozdělí na tři části – skupina o titul, skupina o Evropu, skupina o záchranu), rozhodlo nabídnout všem fanouškům několik možností, jak si zajistit své místo na stadionu.


VARIANTA A - jsem držitel permanentky ze sezóny 2020/21 a chtěl bych využít nevyčerpané vstupy

Stávající permanentka bude automaticky bezplatně prodloužena pouze na základní část sezóny 2021/2022. Tato varianta v praxi znamená, že fanoušek má garantováno 15 domácích utkání, přípravná domácí utkání a domácí pohárová utkání. Dokonce nemusí ani nikam chodit, vše bude provedeno za něj. Ovšem po konci základní části bude jeho místo uvolněno do volného prodeje vstupenek na jednotlivé nadstavbové zápasy, pokud si jej v dostatečném předstihu nezarezervuje sám.


VARIANTA B – jsem držitel permanentky ze sezóny 2020/21 a chtěl bych získat nový vizuál permanentky na soutěžní ročník 2021/22 se zajištěným vstupem na nadstavbu a současně symbolicky finančně podpořit klub

Držitel stávající permanentky starší 15 let získá nový vizuál permanentky JSEM SRDCAŘ na celou sezónu 2021/22 včetně nadstavby za cenu 600 Kč. Samozřejmostí jsou domácí přípravná utkání a domácí pohárová utkání MOL Cupu.


VARIANTA C – JSEM opravdový SRDCAŘ, držitel permanentky ze sezóny 2020/21 a chtěl bych významně finančně podpořit klub v této nelehké době, získat nový vizuál permanentky s kupónem do klubového fanshopu v hodnotě 500,- Kč a zajistit si místo na tribuně na všechny zápasy včetně nadstavby. Koupím si permanentku na novou sezónu 2021/22 za cenu pro stávající permanentkáře.

Fanouškům od 7 let výše, stávajícím držitelům permanentky, kteří si přesto zakoupí novou permanentku JSEM SRDCAŘ na sezónu 2021/22 za cenu loňské permanentky, dáme nový vizuál permice a k tomu dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč do Fanshopu s platností do 30. 9. 2021. Navíc, v případě svolení, bychom fanoušky rádi vyfotili a vyobrazili na velkoformátové plachtě věrných fanoušků umístěné na stadionu.


VARIANTA D – jsem nový fanoušek, nevlastním permanentní vstupenku

Nový držitel permanentky získává dle svého výběru stabilní místo k sezení a bude zařazen do poločasové soutěže o věcné ceny stejně jako všichni držitelé permanentky. V následující sezóně získává permanentku za sníženou cenu pro stávajícího permanentkáře.


CENY PERMANENTEK NA SEZÓNU 2021/2022

Stávající držitelé permanentky SRDCAŘI

základní cena – B3, D2-D6 = 1400 Kč, (resp. 600 Kč)
základní cena – ostatní sektory = 1250 Kč (resp. 600 Kč)
ZTP, osoby nad 60 let, studenti - B3-B6, D2-D6 = 1250 Kč (resp. 600 Kč)
ZTP, osoby nad 60 let, studenti – ostatní sektory = 1100 Kč (resp. 600 Kč)
děti 7-15 let – všechny sektory = 500 Kč

Noví fanoušci (permanentkáři)

základní cena – B3, D2-D6 = 1700 Kč
základní cena – ostatní sektory = 1550 Kč
ZTP, osoby nad 60 let, studenti - B3-B6, D2-D6 = 1550 Kč
ZTP, osoby nad 60 let, studenti – ostatní sektory = 1400 Kč
děti 7-15 let – všechny sektory = 500 Kč


TERMÍNY PRODEJE

13. června 11 – 17 hod.
14. června 14 – 18 hod.
21. června 8 – 10 hod. a 14 – 16 hod.
23. června 8 – 10 hod. a 14 – 16 hod.
28. června 8 – 10 hod. a 14 – 16 hod.
7. července 8 – 10 hod. a 14 – 16 hod.
9. července 8 – 10 hod. a 14 – 16 hod.


Důležité otázky & odpovědi:

Potřebuji tedy na novou sezonu novou permanentku?
V případě, že vám stačí permanentka na základní část sezóny bez nadstavby a nemáte zájem o nový vizuál, vystačíte si se stávající permicí.

Jak to bude s nadstavbou?
Nyní je nemožné přesně říct, kolik domácích utkání fotbalisté MFK v nadstavbě sehrají. Vy si s tím ovšem nemusíte lámat hlavu a za jednorázový poplatek 600 Kč uvidíte i vrchol sezóny pohodlně ze svého oblíbeného místa na Městském stadionu v Karviné-Ráji.

Platí pro všechny varianty vašich nabídek vstupy zdarma na domácí přípravná utkání a domácí zápasy MOL Cupu?
Ano!

Co dělat, když jsem svou permici ze sezóny 2020/2021 ztratil/a?
Za standardní poplatek 50 Kč může být vystaven duplikát vaší stávající permice.

Přijímáte platební karty?
Ano, akceptujeme platby kartou i v hotovosti.

Rozhovory Rozhovory
pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

st 19.5. | redakce

Petr Bolek: Je tady velice slušná parta, myšlenky na konec kariéry jsem neměl

Dobrá pozitivní nálada bude v kabině dál. V minulém týdnu totiž podepsali nové smlouvy Petr Bolek s Michalem Papadopulosem. Zkušený gólman s věčně dobrou náladou je moc rád, že jeho kamarád si ještě o rok prodlouží úspěšnou kariéru – sám myšlenky na konec v hlavě nenosil.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo