Generální partner
Světlý režim
2. srpen 2021

Poslední šance pro permanentkáře!

První srpnové pondělí je poslední příležitostí pro fanoušky, kteří ještě nemají permanentní vstupenku na sezónu 2021/2022. Ve Fanshopu je šance mezi osmou a desátou hodinou dopolední a odpoledne mezi druhou a čtvrtou hodinou.

Již dvě odehraná kola má za sebou nová sezóna FORTUNA:LIGY, ve které se vrací nadstavba (po třiceti kolech se tabulka rozdělí na tři části – skupina o titul, skupina o Evropu, skupina o záchranu). Pondělí 2. srpna je opravdu posledním dnem, kdy je možnost zajistit si permanentku. Vedení klubu se rozhodlo nabídnout všem fanouškům několik možností, jak si zajistit své místo na stadionu.


VARIANTA A - jsem držitel permanentky ze sezóny 2020/21 a chtěl bych využít nevyčerpané vstupy

Stávající permanentka bude automaticky bezplatně prodloužena pouze na základní část sezóny 2021/2022. Tato varianta v praxi znamená, že fanoušek má garantováno 15 domácích utkání, přípravná domácí utkání a domácí pohárová utkání. Dokonce nemusí ani nikam chodit, vše bude provedeno za něj. Ovšem po konci základní části bude jeho místo uvolněno do volného prodeje vstupenek na jednotlivé nadstavbové zápasy, pokud si jej v dostatečném předstihu nezarezervuje sám.


VARIANTA B – jsem držitel permanentky ze sezóny 2020/21 a chtěl bych získat nový vizuál permanentky na soutěžní ročník 2021/22 se zajištěným vstupem na nadstavbu a současně symbolicky finančně podpořit klub

Držitel stávající permanentky starší 15 let získá nový vizuál permanentky JSEM SRDCAŘ na celou sezónu 2021/22 včetně nadstavby za cenu 600 Kč. Samozřejmostí jsou domácí přípravná utkání a domácí pohárová utkání MOL Cupu.


VARIANTA C – JSEM opravdový SRDCAŘ, držitel permanentky ze sezóny 2020/21 a chtěl bych významně finančně podpořit klub v této nelehké době, získat nový vizuál permanentky s kupónem do klubového fanshopu v hodnotě 500,- Kč a zajistit si místo na tribuně na všechny zápasy včetně nadstavby. Koupím si permanentku na novou sezónu 2021/22 za cenu pro stávající permanentkáře.

Fanouškům od 7 let výše, stávajícím držitelům permanentky, kteří si přesto zakoupí novou permanentku JSEM SRDCAŘ na sezónu 2021/22 za cenu loňské permanentky, dáme nový vizuál permice a k tomu dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč do Fanshopu s platností do 30. 9. 2021. Navíc, v případě svolení, bychom fanoušky rádi vyfotili a vyobrazili na velkoformátové plachtě věrných fanoušků umístěné na stadionu.


VARIANTA D – jsem nový fanoušek, nevlastním permanentní vstupenku

Nový držitel permanentky získává dle svého výběru stabilní místo k sezení a bude zařazen do poločasové soutěže o věcné ceny stejně jako všichni držitelé permanentky. V následující sezóně získává permanentku za sníženou cenu pro stávajícího permanentkáře.


CENY PERMANENTEK NA SEZÓNU 2021/2022

Stávající držitelé permanentky SRDCAŘI

základní cena – B3, D2-D6 = 1400 Kč, (resp. 600 Kč)
základní cena – ostatní sektory = 1250 Kč (resp. 600 Kč)
ZTP, osoby nad 60 let, studenti - B3-B6, D2-D6 = 1250 Kč (resp. 600 Kč)
ZTP, osoby nad 60 let, studenti – ostatní sektory = 1100 Kč (resp. 600 Kč)
děti 7-15 let – všechny sektory = 500 Kč

Noví fanoušci (permanentkáři)

základní cena – B3, D2-D6 = 1700 Kč
základní cena – ostatní sektory = 1550 Kč
ZTP, osoby nad 60 let, studenti - B3-B6, D2-D6 = 1550 Kč
ZTP, osoby nad 60 let, studenti – ostatní sektory = 1400 Kč
děti 7-15 let – všechny sektory = 500 Kč


ZBÝVAJÍCÍ TERMÍN PRODEJE

2. srpna 8 – 10 hod. a 14 – 16 hod.


Důležité otázky & odpovědi:

Potřebuji tedy na novou sezonu novou permanentku?
V případě, že vám stačí permanentka na základní část sezóny bez nadstavby a nemáte zájem o nový vizuál, vystačíte si se stávající permicí.

Jak to bude s nadstavbou?
Nyní je nemožné přesně říct, kolik domácích utkání fotbalisté MFK v nadstavbě sehrají. Vy si s tím ovšem nemusíte lámat hlavu a za jednorázový poplatek 600 Kč uvidíte i vrchol sezóny pohodlně ze svého oblíbeného místa na Městském stadionu v Karviné-Ráji.

Platí pro všechny varianty vašich nabídek vstupy zdarma na domácí přípravná utkání a domácí zápasy MOL Cupu?
Ano!

Co dělat, když jsem svou permici ze sezóny 2020/2021 ztratil/a?
Za standardní poplatek 50 Kč může být vystaven duplikát vaší stávající permice.

Přijímáte platební karty?
Ano, akceptujeme platby kartou i v hotovosti.

Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná