Generální partner
Světlý režim
14. leden 2022

Přípravný zápasový program pokračuje duelem proti Liptovskému Mikuláši

Po čtvrtečním vítězství v Tipsport lize čeká na fotbalisty MFK klasický přípravný duel - jediný v celé zimní přípravě na vlastním hřišti. Do Karviné v sobotu zavítá desátý tým slovenské Fortuna ligy Tatran Liptovský Mikuláš. Hraje se od 13 hodin na umělé trávě v areálu MěS v Karviné-Ráji.

Během pouhých tří dnů čeká na svěřence trenéra Bohumila Páníka další přípravný zápas. Půjde o třetí zimní duel, tentokrát standardní přípravný proti dalšímu prvoligovému soupeři. Po duelech s Baníkem a Pardubicemi to bude mezinárodní měření sil. Soupeř? MFK Tatran Liptovský Mikuláš. „Čtvrteční vítězství kluky určitě povzbudí do další práce. Byl to pro nás důležitý výsledek,“ zmínil Bohumil Páník vítězství nad Pardubicemi 2:1.

V sobotu dostane prostor opět většina zdravého kádru a zřejmě se i rozhodne o budoucnosti testovaného srbského stopera Dejana Uzelace. V tréninkovém procesu už je Marco Túlio.

Slovenský celek je nováčkem nejvyšší slovenské soutěže a po podzimu mu patří desátá příčka (4-4-11). Společně s aktuálně posledním Pohronie inkasoval Tatran na podzim nejvíc gólů (39). Trenérem týmu je Marek Petruš. Liptovský Mikuláš začal s přípravou na jarní boje v úterý 4. ledna a prozatím za sebou mají jeden přípravný duel. V tréninkovém centru Wisly Kraków podlehli domácím 0:3!

Přípravné utkání MFK Karviná – MFK Tatran Liptovský Mikuláš začíná na umělé trávě v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji v sobotu 15. ledna v 13 hodin. Vstup na utkání je zdarma.


Je nutné dodržovat všechna aktuálně platná protiepidemická opatření (dokončené očkování proti onemocnění Covid-19 či prodělání nemoci v posledních 180 dnech. Výjimku mají pouze děti – do 12 let bez testu, 12-18 let s PCR testem ne starším 72 hodin).

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo