Generální partner
Světlý režim
14. leden 2022

Přípravný zápasový program pokračuje duelem proti Liptovskému Mikuláši

Po čtvrtečním vítězství v Tipsport lize čeká na fotbalisty MFK klasický přípravný duel - jediný v celé zimní přípravě na vlastním hřišti. Do Karviné v sobotu zavítá desátý tým slovenské Fortuna ligy Tatran Liptovský Mikuláš. Hraje se od 13 hodin na umělé trávě v areálu MěS v Karviné-Ráji.

Během pouhých tří dnů čeká na svěřence trenéra Bohumila Páníka další přípravný zápas. Půjde o třetí zimní duel, tentokrát standardní přípravný proti dalšímu prvoligovému soupeři. Po duelech s Baníkem a Pardubicemi to bude mezinárodní měření sil. Soupeř? MFK Tatran Liptovský Mikuláš. „Čtvrteční vítězství kluky určitě povzbudí do další práce. Byl to pro nás důležitý výsledek,“ zmínil Bohumil Páník vítězství nad Pardubicemi 2:1.

V sobotu dostane prostor opět většina zdravého kádru a zřejmě se i rozhodne o budoucnosti testovaného srbského stopera Dejana Uzelace. V tréninkovém procesu už je Marco Túlio.

Slovenský celek je nováčkem nejvyšší slovenské soutěže a po podzimu mu patří desátá příčka (4-4-11). Společně s aktuálně posledním Pohronie inkasoval Tatran na podzim nejvíc gólů (39). Trenérem týmu je Marek Petruš. Liptovský Mikuláš začal s přípravou na jarní boje v úterý 4. ledna a prozatím za sebou mají jeden přípravný duel. V tréninkovém centru Wisly Kraków podlehli domácím 0:3!

Přípravné utkání MFK Karviná – MFK Tatran Liptovský Mikuláš začíná na umělé trávě v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji v sobotu 15. ledna v 13 hodin. Vstup na utkání je zdarma.


Je nutné dodržovat všechna aktuálně platná protiepidemická opatření (dokončené očkování proti onemocnění Covid-19 či prodělání nemoci v posledních 180 dnech. Výjimku mají pouze děti – do 12 let bez testu, 12-18 let s PCR testem ne starším 72 hodin).

Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná