Generální partner
Světlý režim
31. leden 2020

První zápas přípravy! Béčko hostí v sobotu rezervu Baníku

Po necelém měsíci, kdy se připravovali převážně kondičně, vyběhnou svěřenci Čestmíra Kročila konečně také k zápasu. V sobotu dopoledne přivítají na Kovoně účastníka MSFL.

Sérii sedmi zápasů (vše v domácím prostředí) rozehraje karvinský divizní lídr proti sedmému týmu Moravskoslezské fotbalové ligy – k vidění tedy bude slezské derby dvou prvoligových rezerv.

Karvinští vyběhnou do utkání například se stoperem Martinem Kouřilem, který nebyl s A-týmem na soustředění v Turecku a dával se do pořádku po listopadovém zranění. „Kluci se na zápas těší. Příprava je tvrdá, běhají opravdu hodně. Zápas bude zpestřením a samozřejmě si vyzkoušíme nějaké herní varianty,“ podotkl trenér Čestmír Kročil.

Šéf záložního týmu MFK kvituje soupeře, s kterými se jeho svěřenci v přípravě poměří. „To je fajn. Třetí liga je dost kvalitní soutěž. Béčko Baníku i Petřkovice příští týden nás dokonale prověří. Potom nás čeká Ruch Chorzów ze čtvrté nejvyšší soutěže a další polský klub Tarnowskie Góry. Zahrajeme si rovněž s třemi slovenskými kluby z nižších soutěží,“ uzavřel Kročil.

Přípravné utkání MFK Karviná B – FC Baník Ostrava B začne ve Sportovním centru Kovona v sobotu 1. února v 10 hodin. Vstup je pochopitelně zdarma!

Rozhovory Rozhovory
út 4.8. | redakce

Jarábek: Času je málo, kádr budeme postupně doplňovat

V dobré náladě předstoupil Juraj Jarábek mezi novináře v úvodu první tréninkové jednotky, kterou vedl na tréninkovém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

čt 30.7. | redakce

Lubomír Vlk: Osu týmu chceme ponechat, ze sezóny mám smíšené pocity!

Sportovní ředitel MFK Karviná bilancuje uplynulou sezónu a vyhlíží tu následující, která bude v mnoha směrech náročnější. Za velký úspěch považuje, že Karviná bude i pátou sezónu po sobě prvoligová. Vyjádřil se také k aktuální situace okolo Ondřeje Lingra...

po 27.7. | redakce

JURAJ JARÁBEK: Náš kosmopolitní tým chceme zúžit, nový formát soutěže se mi líbí

Po hektickém závěru FORTUNA:LIGY se hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek vrátil v myšlenkách ke svému listopadovému příchodu, k těžkému jaru poznamenaném koronavirem, fanouškům, novému formátu či konkrétně ke svým svěřencům. Zmínil také, na kterých postech potřebuje tým posílit…

út 21.7. | redakce

Marek Janečka: Sezóna trvá strašně dlouho, ale máme před sebou už jen dva obrovsky důležité zápasy

Kapitán Marek Janečka spolu s celým týmem vyhlíží konec této dlouhé sezóny. Ještě předtím, ale celý tým potřebuje zvládnout dva nejdůležitější zápasy sezóny 2019/2020. Karvinští musí pod sebou udržet jednoho z dvojice Opava nebo Příbram...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Odehráno v 11:00
MFK Karviná
Líšeň
×
Odehráno v 11:00
MFK Karviná
Líšeň