Mlade talenty

Remíza je zasloužená, říká Josef Hoffmann

16.08.2010 | Redakce
 

Remíza je zasloužená, říká Josef Hoffmann Jeden z nejzkušenějších karvinských hráčů Josef Hoffmann se pustil do krátkého zhodnocení zápasu s Duklou Praha.

 

Chyběly jen tři minuty do konce zápasu, když rozhodčí písknul do píšťalky a nekompromisně ukázal na penaltový puntík. K pokutovému kopu se postavil Chigou a nedal Kafkovi žádnou šanci. „Je to škoda. Mezi obránci propadl míč a Vlado Milosavljev zatáhl soupeře za dres. Penalta se mohla a nemusela pískat. Rozhodčí se však rozhodl pro první možnost,“ vrací se k důležitému momentu zápasu obránce Josef Hoffmann.

Rozhodující bylo i neproměňování šancí. Stoprocentní tutovku zahodil Milosavljev a deset minut před koncem i Opic. „Oba dva řešili své příležitosti, jak nejlépe uměli. Teď už se s tím nedá nic dělat. Příště se musíme soustředit na zakončování akcí,“ dodává Josef Hoffmann.

A jak viděl utkání? „Myslím si, že vzhledem k průběhu je remíza spravedlivým vyústěním. Sice jsme přišli o dva body, ale mohli jsme také ztratit všechny bodíky. Remíza k tomuto duelu asi patřila,“ je přesvědčený Hoffmann.

Dukla byla prozatím nejsilnějším protivníkem, se kterým jsme se utkali. „Věděli jsme, že mají velmi rychlé hráče. Proto jsme hráli v hlubokém bloku a měli jsme vyrážet do rychlých útoků. Jenomže se nám to v závěru nedařilo a tlak Pražanů sílil,“ říká Josef Hoffmann.

Proč se nám nepovedlo otupit nátlakovou hru Pražanů? „Zbytečně jsme ztráceli míče. Dukla se za každou cenu tlačila dopředu a bušila do nás. A my jsme to neustáli,“ ukončil krátké povídání Josef Hoffmann.

• U15+U14: Porážky se Sigmou
včera - Starší žáci ve středečních předehrávkách 22. kola podlehli na Kovoně olomoucké Sigmě - patnáctka 0:4, čtrnáctka 1:6.

• Víkendové úspěchy přípravek
před 2 dny - Starší přípravka U11 skončila druhá na finálovém turnaji Zimní ligy OFS. Starší přípravka U10 posbírala během víkendu dvě stříbra na turnajích v Brušperku a Bohumíně a tým U9 se také na halovém turnaji radoval ze stříbra.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
17.3. - U19-Hradec Králové 0:1, U18-Baník Ostrava 0:5, U17-Hradec Králové 1:2, U16-Baník Ostrava 2:0, FM-U15 1:2, FM-U14 5:2.

• Sestřih zápasu na Dukle
17.3. - Páteční duel na pražské Julisce dopadl s velkým štěstím lépe pro domácí. V sestřihu iSportu, který najdete ZDE, si připomeňte sporné momenty a všechny tři góly.

• U19+U17: Porážky od Votroků
16.3. - Ligoví dorostenci ani na čtvrtý pokus na jaře nevyhráli. Oba týmy podlehly v domácím prostředí Hradci Králové - devatenáctka 0:1, sedmnáctka 1:2.

• Jarní program MSDL a žák. ligy
14.3. - O tomto víkendu startuje jarní část proti dorostence U18, U16 a starší žáky U15 a U14. Jejich jarní rozlosování najdete po rozkliknutí dané kategorie.

• Čtyři góly Ramireze za Senici
12.3. - Eric Ramirez hostuje v Senici a v úterý večer čtyřmi góly zničil ve čtvrtfinále Slovnaft Cupu Nitru, jejíž branku hájil exkarvinský gólman Branislav Pindroch. Senica zvítězila jasně 5:1!

• Víkendové výsledky mládeže
11.3. - České Budějovice-U19 3:2, České Budějovice-U17 2:1, U16-Čadca (muži) 3:4, U15-Martin 5:0, U14-Martin 3:3, FM-U13 3:2, FM-U12 14:5.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem