Generální partner
Světlý režim
22. červen 2021

Roman Haša zamířil do Seredi

Po roce opouští Karvinou útočník Roman Haša. Odchovanec Slovácka se vrací na Slovensko, nově bude působit v ŠKF Sereď – tento klub teprve před pár dny převzal bývalý trenér MFK Juraj Jarábek.

Osmadvacetiletý fotbalista mění českou FORTUNA:LIGU za slovenskou Fortuna ligu. V ní bude nově oblékat dres sedmého týmu uplynulé sezóny. „Roman potřebuje a hlavně chce hrát. Už v minulé sezóně neměl herní vytížený, na které byl zvyklý. Podobné by to pravděpodobně bylo i v nové sezóně. Romanovi děkuji za odvedenou práci pro náš klub,“ podotkl sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Roman Haša oblékl karvinský dres v pětadvaceti ligových a dvou pohárových duelech. Trefil se celkem pětkrát. Například dvěma trefami v posledních minutách zajistil cennou remízu doma s Jabloncem.


Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo