Generální partner
Světlý režim
31. leden 2013

Školákům rozdali vysvědčení fotbalisté MFK

Zpestření při rozdávání vysvědčení zažily čtyři sportovní třídy na ZŠ Dělnická v Karviné. Dětem předali výsledky jejich půlročního snažení hráči Josef Hoffmann s Lukášem Kuruštou a zároveň je obdarovali malými dárky s motivy klubu.

IV.S, V.S, VI.S a VII.S (S jako označení „sportovka“) – to byly třídy, které fotbalisté navštívili. Všude byli vítáni a rovněž odpovídali na zvídavé otázky dětí. Poté předali vysvědčení a drobné dárky. „Aspoň na chvíli jsem se vrátil do školních letech,“ pronesl s úsměvem Josef Hoffmann. To Lukáš Kurušta se po třech letech vrátil na místo činu. Právě tuto základní školu navštěvoval. Také to bylo na chodbách poznat, protože se neustále s někým zdravil.

Do každé třídy oba hráče uvedl zástupce ředitele Mgr. Jan Kodenko. „Jsme velmi rádi, ze hráči dorazili. Byli tady už čtvrtý rok po sobě. Stala se z toho tradice, což nás těší,“ uvedl Kodenko.Více fotografií najdete na facebookovém profilu MFK OKD Karviná.

Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo