Mlade talenty

Společný začátek přípravy dorostenců U19 a U18

17.07.2019 | redakce
 

Společný začátek přípravy dorostenců U19 a U18 Minulé pondělí začali starší dorostenci s přípravou na novou sezónu. Stihli už také odehrát po jednom přípravném utkání a další je čekají. Například devatenáctka odjíždí na turnaj do Banské Bystrice.

 

První dva týdny společné přípravy mají oba dorostenecké týmy skoro za sebou. Kromě kmenových hráčů čítá kádr devatenáctky aktuálně dvanáct hráčů na zkoušku. Ale ještě před odjezdem na třídenní turnaj do Banské Bystrice přijde selekce. „Ve čtvrtek dopoledne odcestujeme na Slovensko v počtu 18+2. Ještě tentýž den odehrajeme zápas proti Podbrezové, v pátek nás čeká maďarský Diósgyör a dobře známý Zlín. V sobotu turnaj zakončíme proti domácímu týmu,“ informoval trenér U19 Eduard Gábriš.

Dorostenecké celky mají za sebou první přípravné duely. V sobotu devatenáctka podlehla ostravskému Baníku 1:3 a osmnáctka si poradila 6:3 s muži Bystřice nad Olší. Na konci druhého, ve třetím i koneckonců čtvrtém tréninkovém týdnu čekají obě kategorie další přípravná utkání a samozřejmě tréninkové jednotky. Devatenáctka navíc na konci července ještě odcestuje na čtyřdenní soustředění do Makova. 

Liga startuje pro ligový dorost druhou srpnovou sobotu domácím utkáním s Českými Budějovicemi, osmnáctka začne po sestupu do divize až další týden proti Frýdku-Místku.

Letní přípravné duely týmů U19 a U18

13.7. MFK U19 – Baník Ostrava U19 1:3
13.7. MFK U18 – Bystřice n. Olší muži 6:3
18.-20.7. turnaj U19 v Banské Bystrici (Podbrezová, Diósgyör, Zlín, Banská Bystrica)
24.7. Dětmarovice (muži) – MFK U19 
27.7. MFK U19 – MFK Ružomberok U19
27.7. MFK U18 – MFK Ružomberok U18
2.8. MFK U19 – Czestochowa
3.8. MFK U18 – Martin U19
7.8. MFK U18 – Vítkovice U19

• Sestřih porážky v Liberci
dnes - Karvinští zakončili podzim prohrou 0:3 v Liberci. Na sestřih zajímavých okamžiků na stadionu U Nisy se podívejte ZDE.

• U9 a U11 v sobotu na Kovoně
před 2 dny - Na Kovoně v sobotu pokračuje série Karvinských turnajů. Od 8 hodin se v kategorii U11 představí družstva Karviné, Vítkovic, Odry Petřkovice, Brušperku, Baníku Albrechtice a Frýdku-Místku. Od 13 hodin pak bude v kategorii U9 hrát Karviná, Hlučín, FOMAT Martin, Bohumín, Frýdek-Místek a Třinec.

• Smrž v Liberci hrát nebude
před 3 dny - Kvůli čtyřem žlutým kartám skončila pro Vojtěcha Smrže podzimní část FORTUNA:LIGY - do posledního utkání v sobotu na půdě Liberce nemůže nastoupit.

• SESTŘIH: Remíza se Sigmou
9.12. - Remízou 1:1 skončilo utkání předposledního podzimního kola. Karvinští ani na devátý pokus doma nevyhráli. Na souhrn nejzajímavějších okamžiků se podívejte ZDE.

• Bronz z Hluku pro U11
8.12. - Starší přípravka U11 má za sebou halový turnaj v Hluku (10 km od Uherského Hradiště), kde vyzvala soupeře, s kterými často nehraje. Zápasy to byly velmi vyrovnané a rozhodoval každý detail. MFK-Slovácko 5:7, MFK-AS Trenčín 7:5, Spartak Hluk U12 6:5, MFK-Zbrojovka Brno 1:6. Hvězdou týmu se stal Adam Czyž a nejlepším hráčem celého turnaje se stal Olivier Slazyk!

• Vylosování do pol. soutěže
5.12. - a) sektor D5-řada 3- sedadlo 17, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 39, c) sektor D4-řada 7-sedadlo 25, d) sektor B5-řada 5-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Olomouci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Elitní fáze rozlosována!
4.12. - Reprezentační tým do 17 let i s hráči MFK Karviná Matyášem Molitoriszem a Romanem Fukalou zná jména soupeřů pro jarní elitní fázi kvalifikace o postup na EURO 2020 - ve Skotsku bude mít za soupeře domácí tým, Irsko a Slovensko. Závěrečný turnaj se v roce 2020 hraje v Estonsku od 21.5. do 6.6. Z elitní fáze kromě vítězů dalších sedmi skupin postoupí také sedm nejlepších družstev z druhých míst.

• Sestřih utkání na Slavii
2.12. - Karvinští favoritovi vzdorovali, inkasovali až po hodině hry a v samotném závěru z penalty. Koukněte na nejzajímavější okamžiky nedělního utkání v Sinobo Stadium ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem