Mlade talenty

Upřesněná termínová listina do půlky dubna

26.03.2018 | redakce
 

Upřesněná termínová listina do půlky dubna Po reprezentační přestávce pokračuje HET liga už bez přerušení až do poslední květnové soboty. Ligová fotbalová asociace upřesnila v minulém týdnu 23. a 24. kolo.

 

Karvinské borce čeká možná klíčové období celého jara. Na přelomu března a dubna odehrají svěřenci Josefa Muchy zápasy se svými hlavními konkurenty v boji o zachování ligové příslušnosti i pro další sezónu. 

V sobotu 31. března se postaví v Brně na Srbské domácí Zbrojovce a osm dnů později vyzvou na domácím stadionu 1. FC Slovácko. A další program? Na nepopulární pátek třináctého připadlo televizní utkání na půdě mistra - Karvinští se představí v pražském Edenu proti Slavii.

Ovšem nyní směřuje hlavní koncentrace na nejbližší zápas, kterým bude ten sobotní v Brně. Příprava na toto utkání začala v pondělí dopoledne tréninkem v tělocvičně Sportovního centra Kovona, kde si pro hráče připravil různorodý trénink zaměřený hlavně na sílu kondiční trenér Aleš Buzek. Odpoledne se šlo na hřiště.

Fanoušci si mohou od pondělního rána ve druhé vlně předprodeje zakoupit vstupenky na domácí zápas se Slováckem – bližší info ZDE.

Nejbližší zápasy MFK Karviná

22. kolo: FC Zbrojovka Brno – MFK Karviná (sobota 31.3. 15:00)
23. kolo: MFK Karviná – 1. FC Slovácko (neděle 8.4. 16:00)
24. kolo: SK Slavia Praha – MFK Karviná (pátek 13.4. 18:00, ČT Sport)

• U19 na turnaj do B. Bystrice
dnes - Na dvoudenní mezinárodní turnaj do Banské Bystrice odjede v pátek brzy ráno dorostenecká devatenáctka. Soupeři? Podbrezová, Diósgyöri a domácí Dukla Banská Bystrica.

• Setkání s vedením klubu
před 2 dny - Ve středu 18. července proběhne od 16 hodin na Městském stadionu v Karviné-Ráji setkání fanoušků s Janem Wolfem a Lubomírem Vlkem. Jste zváni!

• Fukala je náhradník
před 3 dny - Reprezentaci do 16 let čeká v termínu 23. - 26.7. tradiční letní Memoriál Františka Harašty. Z hráčů MFK Karviná je v nominaci mezi náhradníky Roman Fukala.

• Remíza juniorky v generálce
15.7. - Bezbrankovou remízou na půdě nováčka divize sk.E z Dětmarovic skončil druhý a zároveň poslední přípravný zápas juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Štepanovský do Brna
14.7. - Po roce opouští Karvinou záložník Peter Štěpanovský. Nově zamířil do Zbrojovky Brno, s kterou se pokusí o návrat mezi českou elitu. Do Komárna, kde už na jaře působil, se vrátil odchovanec Lukáš Duda. U maďarských hranic bude hostovat do zimy.

• S Boleslaví v neděli 5. srpna
12.7. - Karvinský fanoušek už ví, kdy půjde v nové sezóně poprvé na domácí zápas. LFA upřesnila program 3. kola FORTUNA:LIGY s tím, že Karvinští budou hostit Mladou Boleslav v neděli 5. srpna od 15 hodin. O začátku předprodeje vstupenek bude klub včas informovat.

• 1566 prodaných permic
12.7. - Ve čtvrtek po obědě skončil prodej permanentek na nový ročník FORTUNA:LIGY. Fanoušci si zakoupili 1566 ks permanentek.

• Erik Puchel mimo hru
11.7. - Odchovanec MFK Karviná Erik Puchel si přetrhl zkřížený vaz v koleni a čeká ho dlouhodobá vynucená pauza.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna