Mlade talenty

Upřesnění přípravných duelů

07.01.2018 | redakce
 

Upřesnění přípravných duelů V minulých dnech se dojednaly oficiální časy začátků některých přípravných lednových zápasů. Už se ví časy výkopů s Górnikem Zabrze, Třincem či Piastem Gliwice.

 

První zápas zimní přípravy je v plánu v sobotu 13. ledna od 11 hodin na umělé trávě SC Kovona proti vedoucímu týmu Ekstraklasy Górniku Zabrze. Hned ve středu (17. ledna) bude následovat zápas s druhým týmem Fortuna národní ligy Třincem, za který nastupují exkarvinští Paleček, Vaněk nebo Juřena. Hrát se bude na Kovoně znovu od 11 hodin.

Dalším potvrzeným střetnutím je duel s Piastem Gliwice v sobotu 20. ledna od 11 hodin opět na Kovoně.  Následovat bude duel s Frýdkem Místkem, ale čas zatím není znám. Ke změně však může dojít poslední lednovou sobotu, na kterou je naplánován duel proti polské Czestochowe. V případě, že by Karvinští odcestovali na herní soustředění, které už je ve finální fázi jednání, muselo by se s termínem utkání nejspíš „hýbnout“. O případné změně budou fanoušci samozřejmě včas informováni.

Tak či onak je pro karvinské fandy skvělou zprávou, že všechna lednová utkání odehrají jejich miláčkové v domácích podmínkách. Jednotné vstupné na všechny zápasy je 30 Kč, majitelé permanentek mají vstup zdarma.
• U19 na turnaj do B. Bystrice
včera - Na dvoudenní mezinárodní turnaj do Banské Bystrice odjede v pátek brzy ráno dorostenecká devatenáctka. Soupeři? Podbrezová, Diósgyöri a domácí Dukla Banská Bystrica.

• Setkání s vedením klubu
před 3 dny - Ve středu 18. července proběhne od 16 hodin na Městském stadionu v Karviné-Ráji setkání fanoušků s Janem Wolfem a Lubomírem Vlkem. Jste zváni!

• Fukala je náhradník
16.7. - Reprezentaci do 16 let čeká v termínu 23. - 26.7. tradiční letní Memoriál Františka Harašty. Z hráčů MFK Karviná je v nominaci mezi náhradníky Roman Fukala.

• Remíza juniorky v generálce
15.7. - Bezbrankovou remízou na půdě nováčka divize sk.E z Dětmarovic skončil druhý a zároveň poslední přípravný zápas juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Štepanovský do Brna
14.7. - Po roce opouští Karvinou záložník Peter Štěpanovský. Nově zamířil do Zbrojovky Brno, s kterou se pokusí o návrat mezi českou elitu. Do Komárna, kde už na jaře působil, se vrátil odchovanec Lukáš Duda. U maďarských hranic bude hostovat do zimy.

• S Boleslaví v neděli 5. srpna
12.7. - Karvinský fanoušek už ví, kdy půjde v nové sezóně poprvé na domácí zápas. LFA upřesnila program 3. kola FORTUNA:LIGY s tím, že Karvinští budou hostit Mladou Boleslav v neděli 5. srpna od 15 hodin. O začátku předprodeje vstupenek bude klub včas informovat.

• 1566 prodaných permic
12.7. - Ve čtvrtek po obědě skončil prodej permanentek na nový ročník FORTUNA:LIGY. Fanoušci si zakoupili 1566 ks permanentek.

• Erik Puchel mimo hru
11.7. - Odchovanec MFK Karviná Erik Puchel si přetrhl zkřížený vaz v koleni a čeká ho dlouhodobá vynucená pauza.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna