Mlade talenty

V pondělí startuje letní příprava

16.06.2018 | redakce
 

V pondělí startuje letní příprava Třítýdenní volno se blíží ke konci, hráči jdou zpět do práce a budou se společně připravovat na start nejvyšší soutěže – ta startuje o víkendu 21. a 22. července.

 

Karvinští zahájí přípravu netradičně až odpoledním tréninkem! Dvě hodiny po poledni vstoupí první pracovní den nového týdne poprvé mezi hráče trenér Roman Nádvorník spolu s asistentem Zdeňkem Koukalem.

Další program? V úterý a ve středu jsou na programu zátěžové testy na Klinice sportovní medicíny v Ostravě a v sobotu první přípravný zápas (v Dětmarovicích od 10 hodin s Cracovií Kraków). První změny v kádru jsou následující - v kabině se v pondělí určitě neobjeví Jan Hošek, který přesídlil do Teplic, dále Jan Štěrba, Radek Voltr a Peter Šulek – všichni tři se vrátili z hostování do svých klubů.  

Naopak přesvědčit nové trenéry a porvat se o místo v týmu se pokusí odchovanci MFK Karviná Erik Puchel, Lukáš Duda a Martin Pastornický. Puchel na jaře hostoval v Českých Budějovicích, Duda v Komárnu a Pastornický v Interu Bratislava. Už dříve bylo oznámeno, že do přípravy s A-týmem nastoupí také hráči juniorky Pavel Moskál, Oliver Putyera, David Egri a Daniel Řapek.

Vedení klubu také usilovně pracuje na posilách, prozatím však není žádný transfer dotažen. Do přípravy by se měli připojit hráči na zkoušku – konkrétní jména se fanoušci dozví během pondělí.

• U19 na turnaj do B. Bystrice
dnes - Na dvoudenní mezinárodní turnaj do Banské Bystrice odjede v pátek brzy ráno dorostenecká devatenáctka. Soupeři? Podbrezová, Diósgyöri a domácí Dukla Banská Bystrica.

• Setkání s vedením klubu
před 2 dny - Ve středu 18. července proběhne od 16 hodin na Městském stadionu v Karviné-Ráji setkání fanoušků s Janem Wolfem a Lubomírem Vlkem. Jste zváni!

• Fukala je náhradník
před 3 dny - Reprezentaci do 16 let čeká v termínu 23. - 26.7. tradiční letní Memoriál Františka Harašty. Z hráčů MFK Karviná je v nominaci mezi náhradníky Roman Fukala.

• Remíza juniorky v generálce
15.7. - Bezbrankovou remízou na půdě nováčka divize sk.E z Dětmarovic skončil druhý a zároveň poslední přípravný zápas juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Štepanovský do Brna
14.7. - Po roce opouští Karvinou záložník Peter Štěpanovský. Nově zamířil do Zbrojovky Brno, s kterou se pokusí o návrat mezi českou elitu. Do Komárna, kde už na jaře působil, se vrátil odchovanec Lukáš Duda. U maďarských hranic bude hostovat do zimy.

• S Boleslaví v neděli 5. srpna
12.7. - Karvinský fanoušek už ví, kdy půjde v nové sezóně poprvé na domácí zápas. LFA upřesnila program 3. kola FORTUNA:LIGY s tím, že Karvinští budou hostit Mladou Boleslav v neděli 5. srpna od 15 hodin. O začátku předprodeje vstupenek bude klub včas informovat.

• 1566 prodaných permic
12.7. - Ve čtvrtek po obědě skončil prodej permanentek na nový ročník FORTUNA:LIGY. Fanoušci si zakoupili 1566 ks permanentek.

• Erik Puchel mimo hru
11.7. - Odchovanec MFK Karviná Erik Puchel si přetrhl zkřížený vaz v koleni a čeká ho dlouhodobá vynucená pauza.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna