Generální partner
Světlý režim
11. prosinec 2019

Vánoční jarmark přilákal plno návštěvníků

Druhý ročník předvánoční akce se vydařil! Lidé se bavili, občerstvili, pomohli dobré věci, obdrželi dárky a potkali se s fotbalisty MFK.
I letos klub spojil prodej jarních permanentek s Vánočním jarmarkem. „Po loňské vydařené akci, jsme se rozhodli ji v tomto roce zopakovat a opět jsme chtěli někomu pomoci. Součástí prodejního jarmarku a Ježíškových dílniček byla i bohatá tombola, jejíž výtěžek poputuje celý Ondrovi z Karviné, který se léčí z onkologického onemocnění,“ uvedla organizátorka akce Leona Mývaltová.

Návštěvníci mohli nakoupit vánoční dárky z dílny Kroužku šikovných rukou a ozdobit s nimi i perníčky, koupit si výborné bramboráky, grilovanou klobásku či tradiční punč a horkou medovinu. 

Ježíškovy dílničky byly tentokrát součástí kavárny SLIVKAFÉ, na své si přišly děti i dospělí, mohli „bambulkovat“ u stolečku paní Evy Rytířové nebo si vyrobit ozdobu na stromeček s pracovnicemi Regionální knihovny v Karviné. 

Tombola čítala celkem 50 cen a velké poděkování patří hlavně všem Partnerům klubu, kteří do tomboly přispěli svými dárky. „Výherce tomboly losovali krátce po šesté hodině odpoledne hráči A-týmu. Nakonec se podařilo pro Ondru vybrat krásných 12 tisíc korun, což nebude konečná částka. Ta totiž ještě bude navýšena o finančními dary za hráče a zaměstnance klubu a předána před Vánocemi,“ informovala Leona Mývaltová. 

Zakončením odpoledne byla autogramiáda hráčů a samozřejmě focení. „Všem děkujeme za příspěvky pro Ondru, účast, vánoční atmosféru a čas. Přejeme všem krásné prožití svátků vánočních a mnoho zdraví v novém roce,“ dodala za celý tým MFK Karviná Leona Mývaltová. 

Fotogalerie

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.