Generální partner
Světlý režim
11. prosinec 2019

Vánoční jarmark přilákal plno návštěvníků

Druhý ročník předvánoční akce se vydařil! Lidé se bavili, občerstvili, pomohli dobré věci, obdrželi dárky a potkali se s fotbalisty MFK.
I letos klub spojil prodej jarních permanentek s Vánočním jarmarkem. „Po loňské vydařené akci, jsme se rozhodli ji v tomto roce zopakovat a opět jsme chtěli někomu pomoci. Součástí prodejního jarmarku a Ježíškových dílniček byla i bohatá tombola, jejíž výtěžek poputuje celý Ondrovi z Karviné, který se léčí z onkologického onemocnění,“ uvedla organizátorka akce Leona Mývaltová.

Návštěvníci mohli nakoupit vánoční dárky z dílny Kroužku šikovných rukou a ozdobit s nimi i perníčky, koupit si výborné bramboráky, grilovanou klobásku či tradiční punč a horkou medovinu. 

Ježíškovy dílničky byly tentokrát součástí kavárny SLIVKAFÉ, na své si přišly děti i dospělí, mohli „bambulkovat“ u stolečku paní Evy Rytířové nebo si vyrobit ozdobu na stromeček s pracovnicemi Regionální knihovny v Karviné. 

Tombola čítala celkem 50 cen a velké poděkování patří hlavně všem Partnerům klubu, kteří do tomboly přispěli svými dárky. „Výherce tomboly losovali krátce po šesté hodině odpoledne hráči A-týmu. Nakonec se podařilo pro Ondru vybrat krásných 12 tisíc korun, což nebude konečná částka. Ta totiž ještě bude navýšena o finančními dary za hráče a zaměstnance klubu a předána před Vánocemi,“ informovala Leona Mývaltová. 

Zakončením odpoledne byla autogramiáda hráčů a samozřejmě focení. „Všem děkujeme za příspěvky pro Ondru, účast, vánoční atmosféru a čas. Přejeme všem krásné prožití svátků vánočních a mnoho zdraví v novém roce,“ dodala za celý tým MFK Karviná Leona Mývaltová. 

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
st 28.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Soufiane Dramé

Skvělou češtinou je francouzský fotbalista Soufiane Dramé, který od léta 2018 obléká dres MFK, pověstný. Věděli jste však, že s fotbalem začínal fanoušek Chelsea v šesti letech, má celkem sedm sourozenců a od většiny fotbalistů se odlišuje tím, že nemá a ani nechce mít kérku?

čt 22.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vojtěch Smrž

Řízný defenzivní záložník Vojtěch Smrž má teprve čtyřiadvacet let, ale už se blíží ke stovce prvoligových startů. Jednou už dokonce vedl tým jako kapitán v ligovém zápase – v lednu na půdě Teplic. Kromě toho v kabině šéfuje hudbě a velí vítěznému pokřiku…

út 13.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Bolek

S nostalgickým úsměvem vzpomíná na štaci v Plzni gólman Petr Bolek. Prožil tam skvělé roky a nedá dopustit na týmového ducha, který byl ve Štruncových sadech pověstný. Celý rozhovor se točí téměř výhradně kolem Plzně. Inu, posuďte sami…

st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo