Generální partner
Světlý režim
11. prosinec 2019

Vánoční jarmark přilákal plno návštěvníků

Druhý ročník předvánoční akce se vydařil! Lidé se bavili, občerstvili, pomohli dobré věci, obdrželi dárky a potkali se s fotbalisty MFK.
I letos klub spojil prodej jarních permanentek s Vánočním jarmarkem. „Po loňské vydařené akci, jsme se rozhodli ji v tomto roce zopakovat a opět jsme chtěli někomu pomoci. Součástí prodejního jarmarku a Ježíškových dílniček byla i bohatá tombola, jejíž výtěžek poputuje celý Ondrovi z Karviné, který se léčí z onkologického onemocnění,“ uvedla organizátorka akce Leona Mývaltová.

Návštěvníci mohli nakoupit vánoční dárky z dílny Kroužku šikovných rukou a ozdobit s nimi i perníčky, koupit si výborné bramboráky, grilovanou klobásku či tradiční punč a horkou medovinu. 

Ježíškovy dílničky byly tentokrát součástí kavárny SLIVKAFÉ, na své si přišly děti i dospělí, mohli „bambulkovat“ u stolečku paní Evy Rytířové nebo si vyrobit ozdobu na stromeček s pracovnicemi Regionální knihovny v Karviné. 

Tombola čítala celkem 50 cen a velké poděkování patří hlavně všem Partnerům klubu, kteří do tomboly přispěli svými dárky. „Výherce tomboly losovali krátce po šesté hodině odpoledne hráči A-týmu. Nakonec se podařilo pro Ondru vybrat krásných 12 tisíc korun, což nebude konečná částka. Ta totiž ještě bude navýšena o finančními dary za hráče a zaměstnance klubu a předána před Vánocemi,“ informovala Leona Mývaltová. 

Zakončením odpoledne byla autogramiáda hráčů a samozřejmě focení. „Všem děkujeme za příspěvky pro Ondru, účast, vánoční atmosféru a čas. Přejeme všem krásné prožití svátků vánočních a mnoho zdraví v novém roce,“ dodala za celý tým MFK Karviná Leona Mývaltová. 

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
út 4.8. | redakce

Jarábek: Času je málo, kádr budeme postupně doplňovat

V dobré náladě předstoupil Juraj Jarábek mezi novináře v úvodu první tréninkové jednotky, kterou vedl na tréninkovém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

čt 30.7. | redakce

Lubomír Vlk: Osu týmu chceme ponechat, ze sezóny mám smíšené pocity!

Sportovní ředitel MFK Karviná bilancuje uplynulou sezónu a vyhlíží tu následující, která bude v mnoha směrech náročnější. Za velký úspěch považuje, že Karviná bude i pátou sezónu po sobě prvoligová. Vyjádřil se také k aktuální situace okolo Ondřeje Lingra...

po 27.7. | redakce

JURAJ JARÁBEK: Náš kosmopolitní tým chceme zúžit, nový formát soutěže se mi líbí

Po hektickém závěru FORTUNA:LIGY se hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek vrátil v myšlenkách ke svému listopadovému příchodu, k těžkému jaru poznamenaném koronavirem, fanouškům, novému formátu či konkrétně ke svým svěřencům. Zmínil také, na kterých postech potřebuje tým posílit…

út 21.7. | redakce

Marek Janečka: Sezóna trvá strašně dlouho, ale máme před sebou už jen dva obrovsky důležité zápasy

Kapitán Marek Janečka spolu s celým týmem vyhlíží konec této dlouhé sezóny. Ještě předtím, ale celý tým potřebuje zvládnout dva nejdůležitější zápasy sezóny 2019/2020. Karvinští musí pod sebou udržet jednoho z dvojice Opava nebo Příbram...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii