Generální partner
Světlý režim
24. říjen 2019

Vstupenky na duel s Jabloncem v prodeji!

Od úterý 22. října běží předprodej vstupenek na domácí zápas proti Jablonci, který se bude hrát první listopadovou neděli od půl třetí odpoledne. Cena vstupenek se pohybuje od 50 Kč do 140 Kč.
Utkání proti účastníkovi předkola Evropské ligy bude už šestým domácím duelem v této sezóně. Ligová fotbalová asociace rozhodla o přesném termínu zápasu – neděle 3. listopadu 14:30 hodin. Slezský klub spustil předprodej vstupenek třináct dnů před výkopem a prodejní místa se nemění.

Vstupenky v ceně od 50 Kč do 140 Kč si mají fanoušci možnost opatřit online v prodejní síti Ticketportal, na prodejních místech Ticketportalu, v MěDK a kině Centrum. Samozřejmostí bude prodej na pokladnách Městského stadionu v Karviné-Ráji v den utkání. 

Možnosti nákupu vstupenekRozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.