Generální partner
Světlý režim
24. říjen 2019

Vstupenky na duel s Jabloncem v prodeji!

Od úterý 22. října běží předprodej vstupenek na domácí zápas proti Jablonci, který se bude hrát první listopadovou neděli od půl třetí odpoledne. Cena vstupenek se pohybuje od 50 Kč do 140 Kč.
Utkání proti účastníkovi předkola Evropské ligy bude už šestým domácím duelem v této sezóně. Ligová fotbalová asociace rozhodla o přesném termínu zápasu – neděle 3. listopadu 14:30 hodin. Slezský klub spustil předprodej vstupenek třináct dnů před výkopem a prodejní místa se nemění.

Vstupenky v ceně od 50 Kč do 140 Kč si mají fanoušci možnost opatřit online v prodejní síti Ticketportal, na prodejních místech Ticketportalu, v MěDK a kině Centrum. Samozřejmostí bude prodej na pokladnách Městského stadionu v Karviné-Ráji v den utkání. 

Možnosti nákupu vstupenekRozhovory Rozhovory
st 1.4. | redakce

Trenér Jarábek: Fotbal v Bělorusku? To mi hlava nebere...

Už třetí týden není s týmem v každodenním kontaktu, naopak všechno řeší na dálku přes telefon nebo internet. Hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek věří, že se už ale brzy celý tým znovu sejde v kabině. V rozhovoru dále vyjádřil svůj názor na likvidaci Žiliny nebo na běloruský fotbal.

st 25.3. | redakce

Petr Horák: Hráčům chybí míč, fyzicky je ale udržujeme!

Kondiční trenér Petr Horák jde hráčům příkladem a individuální plán plní s nimi. V rozhovoru se dozvíte víc...

so 21.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - DÁVID GUBA (8.3.2020)

Ofenzivní záložník Dávid Guba je zpátky na trávníku. Minulý týden odehrál poločas za rezervní tým. Na trávníku se objevil poprvé od začátku září, kdy se mu výrazně zhoršil zdravotní stav kvůli problémům se zády, konkrétně s ploténkou.

čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii