Mlade talenty

Vyhodnocení soutěže „Namaluj stadion"

05.10.2018 | redakce
 

Vyhodnocení soutěže „Namaluj stadion Jak bylo avizováno, dva dny před utkáním s Duklou Praha marketingové oddělení vyhlásilo vítěze dětské soutěže "Namaluj Městský stadion v Karviné-Ráji. Konkrétní informace v článku včetně namalovaných obrázků...

 

Do odborné poroty zasedli hráči A-týmu ve složení Marek Janečka, Jan Suchan, Lukáš Budínský a Filip Panák. Rozhodnout o pěti vítězích nebylo jednoduché, a tak se hráči rozhodli, že ocení všechny došlé obrázky Městského stadionu v Karviné-Ráji.  

Na email a prodejny D-Sport doručili rodiče celkem sedm obrázků namalovaných jejich potomky (Marie, David, Šimon, Samuel, Prokop, Matyáš a Matěj). „Moc všem děkujeme a gratulujeme. Zároveň rodiče prosíme, aby si s dětmi pro své ceny přišli do Fanshopu MFK Karviná v neděli ve 14:30 hodin, tedy třicet minut před samotným zahájením utkání s Duklou Praha,“ vzkázala marketingová manažerka MFK Karviná Leona Mývaltová.

A jaká odměna na děti čeká? 2 vstupenky (1 ks dětská a 1 ks dospělá) na utkání s FK Dukla Praha, poukázka na 1 ks karvinské Gofry, kterou lze směnit 30 min. před utkáním a balíček školních pomůcek od firmy Astra kancelářské potřeby s.r.o.

Soutěž probíhala od  25. září do 3. října a informovali jsme o ni ZDE!

Fotogalerie

               
 

• Juniorka začala jaro porážkou
dnes - Juniorský tým MFK Karviná vstoupil do jara prohrou 0:4 na půdě Fastavu Zlín. O vítězství rozhodli domácí už v první půli, ve které vstřelili tři góly.

• Sestřih porážky na Slovácku
dnes - Server iSport.cz přinesl jako obvykle sestřih nejzajímavějších okamžiků sobotního zápasu 21. kola FORTUNA:LIGY. Více ZDE.

• Herní soustředění U17 u konce
před 2 dny - Mladší dorostenci U17 mají za sebou herní soustředění na Slovensku. V jeho rámci odehráli tři utkání s bilancí 1-1-1. (Zlaté Moravce, 7:2, Spartak Trnava 2:2, Nitra 0:5).

• U19: Skalp Legie Varšava
před 3 dny - Ligoví starší dorostenci zakončili herní soustředění v Polsku vítězstvím na trávníku Legie Varšava v poměru 2:0 (góly Streit a Greguš).

• U21: Prohra v generálce
12.2. - Juniorský tým podlehl v generálce na jarní část diviznímu Frýdlantu nad Ostravicí 2:3, přestože v poločase svěřenci Marka Bielana vedli. Oba góly domácích vstřelila posila z A-týmu Christian Kouakou.

• V Příbrami 2. března
12.2. - Ligová fotbalová asociace upřesnila 23. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští se představí na stadionu u Litavky v sobotu 2. března od 15 hodin.

• Devatenáctka porazila Plock
12.2. - Dorostenci U19 porazili ve druhém přípravném utkání na herním soustředění polskou Wislu Plock 4:2 po gólech Nogy, Kaczmarczyka, Mrózka a Ratici. Na Slovensku pak sedmnáctka remizovala 2:2 s Trnavou. Dva góly vstřelil Madecki.

• Vítězný začátek soustředění
11.2. - Tým U17 vstoupil vítězně do herního soustředění na Slovensku. V prvním z tří naplánovaných utkání porazil Zlaté Moravce jednoznačně 7:2 i díky čtyřem gólům Patrika Goje.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
×
Odehráno v 11:00
FC Fastav Zlín
MFK Karviná
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna