Mlade talenty

Vyhodnocení soutěže „Namaluj stadion"

05.10.2018 | redakce
 

Vyhodnocení soutěže „Namaluj stadion Jak bylo avizováno, dva dny před utkáním s Duklou Praha marketingové oddělení vyhlásilo vítěze dětské soutěže "Namaluj Městský stadion v Karviné-Ráji. Konkrétní informace v článku včetně namalovaných obrázků...

 

Do odborné poroty zasedli hráči A-týmu ve složení Marek Janečka, Jan Suchan, Lukáš Budínský a Filip Panák. Rozhodnout o pěti vítězích nebylo jednoduché, a tak se hráči rozhodli, že ocení všechny došlé obrázky Městského stadionu v Karviné-Ráji.  

Na email a prodejny D-Sport doručili rodiče celkem sedm obrázků namalovaných jejich potomky (Marie, David, Šimon, Samuel, Prokop, Matyáš a Matěj). „Moc všem děkujeme a gratulujeme. Zároveň rodiče prosíme, aby si s dětmi pro své ceny přišli do Fanshopu MFK Karviná v neděli ve 14:30 hodin, tedy třicet minut před samotným zahájením utkání s Duklou Praha,“ vzkázala marketingová manažerka MFK Karviná Leona Mývaltová.

A jaká odměna na děti čeká? 2 vstupenky (1 ks dětská a 1 ks dospělá) na utkání s FK Dukla Praha, poukázka na 1 ks karvinské Gofry, kterou lze směnit 30 min. před utkáním a balíček školních pomůcek od firmy Astra kancelářské potřeby s.r.o.

Soutěž probíhala od  25. září do 3. října a informovali jsme o ni ZDE!

Fotogalerie

               
 

• ZMĚNA! Dvojzápas 29. června
dnes - Ke změně v plánu přípravných zápasech došlo uprostřed týdne. Místo avizovaného utkání s Frýdkem-Místek bude v sobotu 29.6. na řadě hned dvojitá porce zápasů - nejprve od 10:30 hodin s Vítkovicemi, odpoledne od 15 hodin s Popradem. Obě utkání se odehrají v Dolní Lutyni.

• Debakly dorostenců U18 & U16
včera - Dorostencům v Moravskoslezské dorostenecké lize hrubě nevyšla poslední utkání sezóny. V domácím prostředí obě kategorie vysoko prohrály se Zbrojovkou Brno - U18 1:7, U16 3:8.

• Změna v realizačním týmu
před 2 dny - Jedné změny doznal na startu letní přípravy realizační tým. Kondičního trenéra Marka Chrobáka nahradil Petr Horák. Rozhovor s novým kondičním koučem bude k přečtení v dalších dnech.

• Los nové sezóny ve středu
před 3 dny - Ve středu 19. června proběhne v Praze losovací aktiv, na kterém bude známo rozlosování FORTUNA:LIGY pro sezónu 2019/2020. Nová sezóna startuje v pátek 12. července.

• Středeční výsledky mládeže
12.6. - Opava-U18 1:0, Opava-U16 9:1, U13-Uničov 18:2, U12-Uničov 4:6, st.žáci B-Havířov 2:4, ml.žáci B-Havířov 6:3.

• Poslední utkání žáků
12.6. - Ve středu 12.6. uzavřou sezónu domácími zápasy mladší žáci a B žáci. Týmy U13 a U12 hostí na Kovoně Uničov (17:00). Starší B žáci (16:30) v areálu Městského stadionu v Karviné Ráji přivítají Havířov, po nich (od 18:15) nastoupí ještě mladší B žáci.

• VIDEO: Vyjížďka s Wágnerem
11.6. - Zástupci LFA pozvali na vyjížďku spojenou s rozhovorem hráče měsíce dubna Tomáše Wágnera. Na zajímavý rozhovor se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
9.6. - Kroměříž-U18 0:1, Kroměříž-U16 6:1, Krnov-st.žáci B 0:3, Krnov-ml.žáci B 0:6.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem