Generální partner
Světlý režim
5. září 2018

Zpátky ve škole! Prvňáčky vítali fotbalisté MFK

Kapitán Marek Janečka a venezuelský útočník Eric Ramirez navštívili v úterý ráno tři karvinské základní školy, kde popřáli novým prvňáčkům hodně štěstí a obdarovali je drobnými dárky.
Tři školy, pět prvních tříd a dva fotbalisté! Druhý školní den zpříjemnili zástupci MFK Karviná čerstvým školákům svou návštěvou. Popřáli jim hodně štěstí do školních let, rozdali dárky a kartičky s podpisem.

Marek Janečka s Ericem Ramirezem navštívili ZŠ a MŠ Dělnická, ZŠ a MŠ Slovenská a ZŠ a MŠ Prameny. „Doufám, že jsme dětem udělali radost. Takové akce jsou důležité a hlavně příjemné pro všechny. Během mojí povinné školní docházky jsem nic podobného nezažil, neměl jsem štěstí na ligový fotbal v našem městě a blízkém okolí,“ nechal se slyšet kapitán MFK Karviná Marek Janečka. 

Útočník z Venezuely Eric Ramirez všechny překvapil už poměrně solidní češtinou, za což si při odchodu ze tříd vysloužil potlesk. Děti však tleskaly a děkovaly celé delegaci z klubu. Začátek školního roku tak měli prvňáčci zase o něco veselejší.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii