Bojan byl výborný! Uklidnil nás, chválil Moravec23.09.2018

Gólové hody a tři body! Karviná-Příbram 4:122.09.2018

Bojan byl výborný! Uklidnil nás, chválil Moravec

Prvního gólu v roli otce se dočkal Jan Moravec. Ve 197. ligovém duelu zaznamenal osmý gól. Svou trefou pod břevno pojistil sobotní vítězství nad Příbramí 4:1, které režíroval záložník Bojan Letić a těžil z toho právě také do individuálních statistik Moravec.

Proti rozjetému nováčkovi, Karviná-Příbram (so,17)

pá 21.9. | redakce

Poprvé v nové sezóně se půjde v Karviné na ligový fotbal v sobotu. Karvinští v sobotu odpoledne hostí nováčka z Příbrami, který překvapuje fotbalovou veřejnost šestým místem v tabulce.

Program mládeže MFK (22. - 23. září)

S výjimkou juniorky odehrají mládežnická družstva další mistrovská utkání už v sobotu. Doma se představí starší i mladší žáci i ligoví dorostenci - znamená to tedy, že vytížené budou všechny areály!

čt 20.9. | redakce

MFK Karviná TV přináší rozhovor s trenérem Romanem Nádvorníkem a odchovancem Příbrami Janem Suchanem před sobotním utkáním s nováčkem FORTUNA:LIGY.

UPŘESNĚNO: S Táborskem ve středu 10. října

Jen pár dnů po losu 3. kola MOL Cupu je znám upřesněný termín zápasu MFK Karviná vs. FC MAS Táborsko. Bude se hrát ve středu 10. října s výkopem v 17 hodin na Městském stadionu v Karviné-Ráji.

Starší žáci U14 slaví první vítězství!

st 19.9. | redakce

Šestnáctka podruhé za sebou remizovala

út 18.9. | redakce

U21: Těsná prohra v kvalitním zápase

Devatenáctka vyhrála na půdě Zbrojovky 3:0!

po 17.9. | redakce

Karvinští v čele s brankářem Martinem Berkovcem ještě od začátku sezóny neudrželi vzadu čisté konto? Povede se jim to aspoň v jednom zápase před druhou reprezentační přestávkou?

• U21: Těsná prohra v derby
dnes - Ostravský Baník vrátil v neděli dopoledne juniorce MFK těsnou porážku z prvního vzájemného duelu a zvítězil 1:0 díky gólu z úvodu druhé půle.

• Sestřih výhry nad Příbramí
dnes - Na webu iSport.cz je k prohlédnutí sestřih nejzajímavějších momentů sobotního utkání, ve kterém Karvinští čtyřmi góly porazili Příbram. Video najdete ZDE.

• Víkendové výsledky mládeže
včera - U19-Slavia Praha 1:3, Líšeň-U18 4:1, U17-Slavia Praha 0:3, Líšeň-U16 3:0, U15-Slovácko 0:2, U14-Slovácko 1:4, U13-Hlučín 6:0, U12-Hlučín 19:3, Vítkovice B-st.žáci B 6:2, Vítkovice B-ml.žáci B 8:1.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
před 2 dny - a) sektor D6-řada 4-sedadlo 1, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 37, c) sektor D3-řada 4-sedadlo 22, d) sektor C1-řada 4-sedadlo 10. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase sobotního zápasu s Příbramí budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• U19+U17: Se Slavií dříve
19.9. - Ligoví dorostenci se po vzájemné dohodě utkají se Slavií Praha v rámci I. Celostátní ligy dorostu o hodinu a půl dříve oproti původnímu plánu. Devatenáctka začne už ve 12:30 hod., sedmnáctka ve 14:45 hod. Oba zápasy se budou hrát v sobotu 22. září na Kovoně.

• Sestřih zápasu v Teplicích
17.9. - Připomeňte si v sestřihu iSportu nedělní zápas v Teplicích, kde svěřenci Romana Nádvorníka nakonec tahali za kratší konec pomyslného provazu. Video najdete ZDE.

16.9. - Zbrojovka Brno-U19 0:3, U18-FM 0:1, Zbrojovka Brno-U17 9:0, U16-FM 1:1, Zlín-U15 5:0, Zlín-U14 2:3, HFK Olomouc-U13 1:21, HFK Olomouc-U12 13:0, st.žáci B-Kopřivnice 3:0, ml.žáci B-Kopřivnice 0:0.

• V 11. kole s Duklou v neděli
14.9. - Z upřesnění LFA vyplývá, že v 11. kole FORTUNA:LIGY se Karviná představí na vlastním stadionu proti Dukle Praha v neděli 7. října od 15 hodin.