Mlade talenty

Soupiska – muži 2017/2018

# post jméno narozen věk výška váha
12 B Martin Berkovec 12.2.1989 29 let 190 cm 90 kg
28 B Jiří Ciupa 7.5.1998 20 let 190 cm 85 kg
18 B Martin Krnáč 30.1.1985 33 let 191 cm 90 kg
1 B Patrik Le Giang 8.9.1992 26 let 185 cm 87 kg
2 O Benjamin Čolić 23.7.1991 27 let 181 cm 81 kg
5 O Pavel Dreksa 17.9.1989 29 let 185 cm 85 kg
17 O Pavel Eismann 20.8.1984 34 let 181 cm 74 kg
22 O Jan Hošek 1.4.1989 29 let 188 cm 84 kg
66 O Marek Janečka 9.6.1983 35 let 182 cm 78 kg
4 O Jan Štěrba 8.7.1994 24 let 186 cm 77 kg
23 S Lukáš Budínský 27.3.1992 26 let 180 cm 77 kg
19 S Petr Galuška 8.7.1996 22 let 183 cm 79 kg
9 S Jan Kalabiška 22.12.1986 32 let 188 cm 78 kg
26 S Bojan Letić 21.12.1992 26 let 184 cm 78 kg
10 S Ondřej Lingr 7.10.1998 20 let 175 cm 68 kg
14 S Jan Moravec 13.7.1987 31 let 176 cm 68 kg
27 S Filip Panák 2.11.1995 23 let 187 cm 78 kg
25 S Patrik Pavelka 16.4.1997 21 let 186 cm 78 kg
8 S Vojtěch Smrž 20.1.1997 21 let 186 cm 85 kg
6 S Jan Šisler 24.4.1988 30 let 182 cm 77 kg
11 S Peter Štepanovský 12.1.1988 30 let 176 cm 75 kg
20 S Peter Šulek 21.9.1988 30 let 185 cm 81 kg
21 S Tomáš Weber 26.5.1996 22 let 179 cm 70 kg
24 U Eric Ramirez 20.11.1998 20 let 187 cm 83 kg
7 U Radek Voltr 28.11.1991 27 let 178 cm 75 kg
15 U Tomáš Wágner 6.3.1990 28 let 190 cm 92 kg
  průměr: 27 let 184 cm 80 kg
 

Změny v průběhu sezóny 2017/2018 (zima)

Příchody

Pavel Dreksa - návrat z hostování
Petr Galuška - návrat z hostování
Patrik Pavelka - návrat z hostování
Martin Krnáč - přestup
Jan Štěrba - hostování z SK Sigma Olomouc
Radek Voltr - hostování z FC Slovan Liberec
Peter Šulek - hostování z Mezőkövesd-Zsóry SE

Odchody

Ricardo Piňa - ukončení hostování
David Lischka - konec hostování
Jan Vondra - konec hostování
Erik Puchel - hostování SK Dynamo České Budějovice
Lukáš Duda - hostování KFC Komárno
Pavel Košťál - hostování FK Viktoria Žižkov
Martin Pastornický - hostování FK Inter Bratislava

Změny v průběhu sezóny 2017/2018 (léto)

Příchody

Peter Štepanovský - Dunajská Streda (přestup)
Martin Berkovec - SK Slavia Praha (hostování)
Benjamin Čolić - Olimpik Sarajevo (přestup)
David Lischka - FK Jablonec (hostování)
Patrik Le Giang - FC Sellier & Bellot Vlašim (hostování)
Eric Ramirez - Zamora FC (Venezuela - přestup)
Ricardo Piňa - Estudiantes de Caracas S.C. (Venezuela - hostování)
Bojan Letić - MŠK Žilina (přestup)

Odchody

Jan Laštůvka - konec smlouvy
Pavol Jurčo - konec smlouvy
Petr Galuška - hostování FK Viktoria Žižkov
Radim Plesník - konec hostování
Libor Holík - konec hostování
Mihailo Jovanović - konec hostování
Patrik Dressler - konec hostování
Lubomír Urgela - přestup FC ViOn Zlaté Moravce
Branislav Pindroch - přestup Notts County FC (Anglie)

• Výsledky mládeže MFK
včera - U19-Jihlava 1:1 (4:3np), U17-Jihlava 4:1, U15-Hodonín 2:0, U14-Hodonín 1:3, U13-Vsetín 14:1, U12-Vsetín 12:5.

• Juniorka s Teplicemi v neděli
před 3 dny - Poslední utkání devátého nadstavbového kola Juniorské ligy mezi Karvinou a Teplicemi se po dohodě obou klubů bude hrát už v neděli 26. května v 15 hodin!

• Výsledky mládeže (út+st)
22.5. - U15-Prostějov 3:1, U14-Prostějov 1:5, U13-Bílovec 12:1, U12-Bílovec 17:1.

• V úterý a středu na žáky
21.5. - Vloženými koly pokračují soutěže mládeže a obě kategorie žáků se představí v domácím prostředí. Mladší žáci U13 a U12 hrají v úterý v areálu Městského stadionu v Karviné Ráji současně od 16:30 proti Bílovci. Starší žáci U15 a U14 přivítají ve středu na Bažantnici Prostějov (17:30 a 16:00).

• Zlato žáků U12 v Polsku
20.5. - Dvoudenní mezinárodní turnaj v Krzeszowicích ovládl tým trenérů Aleše Hujíka a Jana Czyže s bilancí osmi výher a tří porážek (Zagłebie Dabrowskie 1:0, AP Team Gliwice 2:0, APTM Polska 0:1, AP2012 Jaworzno 1:0, APTM Krzeszowice 3:1, Wisła Kraków 1:0, UKS SMS Mielec 2:0, Śląsk Wrocłav 1:0, Zbrojovka Brno 1:0, Zagłebie Sosnowiec 0:1, Rekord Bialsko-Biała 0:3. Nejlepším střelcem byl se sedmi trefami Dominik Zajac.

• Sestřih utkání s Bohemkou
19.5. - Nepovedený zápas odehráli Karvinští proti týmu Bohemians Praha 1905 a vůbec poprvé pod trenérem Strakou doma nevyhráli. Na sestřih všeho podstatného se podívejte ZDE.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
18.5. - Zlín-U19 2:0, U18-Hlučín 5:2, Zlín-U17 0:1, U16-Hlučín 2:2, st.žáci B-Kobeřice 0:1, ml.žáci B-Kobeřice 3:4.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
17.5. - a) sektor D3-řada 7- sedadlo 11, b) sektor D4-řada 3-sedadlo 29, c) sektor E3-řada 8-sedadlo 18, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 37. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemce budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

 
 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem