Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
neděle 3.10.2010
5:0
(3:0)

Diváci: 0
FK Slavia Opava
Chmiel (50. Sliva) - Ženíšek, Stallmach, Matějek (45. Červený), Szkutek (36. Budina) - Hilbert (36. Gasior), Mikulec (36. Molnári), Kolek, Putyera, Malyjurek (36. Karkoschka), Řapek

Branky MFK OKD Karviná: 15. a 30. Řapek, 23. Mikulec, 60. Karkoschka, 64. Putyera

Komentář

Hned od začátku jsme soupeře přehrávali aktivní hrou. V 15. minutě vystřelil Mikulec z 16 - ti metrů, ale brankář hostů míč neudržel. Dobíhající Řapek pohodlně doklepl do prázdné brány - 1:0. Ve 23. minutě se postavil ke standartní situaci Mikulec a krásnou střelou pod břevno zvyšoval na 2:0. Neuběhlo ani pět minut a situace se opakovala. K míči se tentokrát postavil Řapek a bylo to 3:0. O přestávce jsme provedli čtyři změny v sestavě a hra se vyrovnala. V 60. minutě ukázal svou rychlost Karkoschka, který individuální akcí zvyšoval na 4:0. V 64. minutě korunoval svůj dobrý výkon Putyera, pěkně si narazil na velkém vápně s Molnárim a přesnou střelou k tyči upravil na konečných 5:0.
Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo