Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 18.9.2011
2:6
(1:2)

Diváci: 0
SFC Opava
Pecha - Šlampiak, Frisch, Kloda, Berešík - Hruška, Badura, Šimák, Puchel - Uher, Moskál
Branky MFK OKD Karviná U17: 4. a 50. Moskál

Komentář

Hodnocení trenéra Jindřicha Dohnala: "Hra v první půli byla z naší strany velice špatná. Hráči neplnili pokyny z přípravy, dávali soupeři hodně prostoru, nedostupovali těsně k hráčům, scházelo nasazení, agresivita a v útočné fázi pohyb. Již ve 4.minutě jsme se sice ujali vedení gólem Moskála, ale v 8. a 10. minutě po hrubých chybách obrany jsme o vedení přišli. My jsme těsně před půlí mohli ještě dvakrát skórovat, ale střela Puchela těsně minula branku a sólo Uhera zlikvidoval brankář soupeře."
"Ve druhé půli jsme v 50.minutě vyrovnali. V době, kdy jsme dostali soupeře pod tlak a vytvářeli si další příležitosti, jsme opět vyrobili nepochopitelnou hrubku, kterou soupeř potrestal. A jelikož i další naše šance zůstaly neproměněny a soupeř využil několik protiútoků, utkání skončilo jednoznačným rozdílem. Přístup většiny hráčů je pro mě velkým zklamáním, vyšší měřítko snesou pouze Puchel, Moskál, Uher a Siekiera."
Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo