Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná B
sobota 21.9.2013
3:0
(1:0)

Diváci: 0
TJ Petřvald
Egermajer - Motyčka, Kadlečík, Tannert, Kandaras, Alabán, Vrba, Wasniowski, Szczygiel, Urban, Brzóska. střídali: Borowski, Franek, Mareš, Meisner, Varšo, Szafarczyk, Marikovec.
Branky: 10. a 61. Brzóska, 44. Urban

Komentář

Trenér Petr Špička: „Už v desáté minutě jsme se ujali vedení, když Kadlečík poslal pas na Brzósku, který zakončil přesně, 1:0. Druhou branku jsme přidali až ve druhé půli, kdy po rohovém kopu prodloužil Kadlečík na Urbana, 2:0. Třetí branka padla po pěkné akci a narážečkách Borowskeho, Varša a zakončujícího Brzósky."

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo