Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FC Vsetín
neděle 10.4.2022
2:1
(1:1)

Diváci: 20
MFK Karviná
Lipčák - Pietraszek, Zavadský, Pochopeň, Buřík - Poruba, Fulier, Pilch (67. Majchrowski) - Třaskalík, Pryszcz (79. Golasowski), Kocián.
Branky: 10. a 75. Zbranek - 27. Kocián
Rozhodčí: Mikulášek

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „Tušili jsme, že po změně hrací plochy (z přírodní trávy na umělku minimálních rozměrů) to o fotbale moc nebude. Potvrdilo se to od první minuty. Domácí, čekající na své polovině, praktikovali tvrdou a důraznou hru s podporou rozhodčích a nakopávaných míčů – to nám dělalo problémy. Navíc v desáté minutě po našich chybách vstřelili vedoucí branku a my museli výsledek dotahovat. Podařilo se nám vyrovnat v 26. minutě po pěkné kombinační akci Kociánem. V prvním poločase si domácí vytvořili ještě jednu brankovou příležitost, my tři a měli jsme podle mého kopat pokutový kop. Druhý poločas byl ve stejném duchu s tím, že domácí si vytvořili tři brankové příležitosti a při jedné nás podržel brankář. My si vytvořili tři velmi dobré příležitosti, které zůstaly nevyužity. Patnáct minut před koncem po našich chybách a brejku vstřelili nakonec domácí vítězný gól. Ke konci utkání jsme se snažili s výsledkem něco udělat, ale to se přes obětavě bránicí domácí nepodařilo. Odvážíme si ze Vsetína první jarní porážku a nutno dodat, že náš výkon mohl být lepší.“ 

Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo