Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FC Vsetín
neděle 10.4.2022
2:1
(1:1)

Diváci: 20
MFK Karviná
Lipčák - Pietraszek, Zavadský, Pochopeň, Buřík - Poruba, Fulier, Pilch (67. Majchrowski) - Třaskalík, Pryszcz (79. Golasowski), Kocián.
Branky: 10. a 75. Zbranek - 27. Kocián
Rozhodčí: Mikulášek

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „Tušili jsme, že po změně hrací plochy (z přírodní trávy na umělku minimálních rozměrů) to o fotbale moc nebude. Potvrdilo se to od první minuty. Domácí, čekající na své polovině, praktikovali tvrdou a důraznou hru s podporou rozhodčích a nakopávaných míčů – to nám dělalo problémy. Navíc v desáté minutě po našich chybách vstřelili vedoucí branku a my museli výsledek dotahovat. Podařilo se nám vyrovnat v 26. minutě po pěkné kombinační akci Kociánem. V prvním poločase si domácí vytvořili ještě jednu brankovou příležitost, my tři a měli jsme podle mého kopat pokutový kop. Druhý poločas byl ve stejném duchu s tím, že domácí si vytvořili tři brankové příležitosti a při jedné nás podržel brankář. My si vytvořili tři velmi dobré příležitosti, které zůstaly nevyužity. Patnáct minut před koncem po našich chybách a brejku vstřelili nakonec domácí vítězný gól. Ke konci utkání jsme se snažili s výsledkem něco udělat, ale to se přes obětavě bránicí domácí nepodařilo. Odvážíme si ze Vsetína první jarní porážku a nutno dodat, že náš výkon mohl být lepší.“ 

Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná