Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FC Slovan Liberec
sobota 11.11.2023
2:2
(1:2)
Stadion U Nisy
Diváci: 60
MFK Karviná
Špunda – Pacík, Wrana, Sikora, Fian – Kučák, Gríger (59. Poledník),– Vlček (75. Pařík), Shemiakin (75. Buček), Valošek (59. Šrot) – Niedzielski (46. Taksonyi).
Branky: 27. vl. Sikora, 81. Hubka - 29. Valošek, 36. Shemiakin
ČK: 39. Tvercovici
Rozhodčí: Koutník

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Zbyšek Gazda: „Do Liberce jsme cestovali povzbuzení vítězstvím nad Boleslaví a chtěli potvrdit dobrou formu. Šestkrát v sezóně se nám podařilo dotáhnout nepříznivý stav, kluky v tomto měřítku chválíme, navzdory nepřízni skóre a kvalitě soupeřů se téměř nikdy nevzdávali. I tentokrát šel soupeř do vedení a reakce byla vzorová – za pár minut jsme už vedli. K tomu přišla červená karta a trumfy byly najednou na naší straně. Vyloučení Liberec zmobilizovalo a v bloku čekal na svou šanci. Přestali jsme být kreativní, uchylovali jsme se až příliš často k dlouhým míčům a nepodařilo se nám přidat gólovou definitivu. V 80. minutě vyšla Slovanu přímočará akce a vyrovnal. Bod ze soupeřova hřiště se počítá, ale s podzimem jsme se mohli loučit krásným vítězstvím, kterým bychom Liberec v tabulce přeskočili. Kluci byli smutní, zanechali však dobrý dojem a v posledních duelech na hřišti předvedli spoustu dobrého a perspektivního. Na závěr klobouk dolů před rodičovským „kotlem“ domácích, a ještě větší před naším čtyřčlenným, který se vydal na 400 km dlouhou cestu za sportem svých dětí!“

Rozhovory Rozhovory
pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

út 16.1. | redakce

Pavel Kačor po prvním gólu za áčko: Říkal jsem si, ať hlavně trefím bránu

Odchovanec MFK polyká od začátku zimní přípravy tréninkové dávky s prvoligovým A-týmem, do toho musí ještě stíhat školu. Pavel Kačor má tak aktuálně napilno, ale určitě si nestěžuje. Odměna? Premiérový gól v dospělém fotbale...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo