Mlade talenty

Zápasy – 2. liga 2009-2010

kolodatumdomácíhosté   
1. ne 2.8.  Čáslav  Karviná 3:1 (1:0)  
2. ne 9.8.  Karviná  Hradec Králové 0:1 (0:1)  
3. pá 14.8.  Dukla Praha  Karviná 0:1 (0:1)  
4. ne 23.8.  Karviná  Most 4:0 (3:0)  
5. so 29.8.  Zlín  Karviná 1:0 (0:0)  
6. ne 6.9.  Karviná  Hlučín 2:0 (2:0)  
7. pá 11.9.  Jihlava  Karviná 5:3 (4:1)  
8. so 19.9.  Vlašim  Karviná 2:0 (0:0)  
9. ne 27.9.  Karviná  Ústí nad Labem 2:0 (0:0)  
10. so 3.10.  Sparta "B"  Karviná 0:3 (0:1)  
11. ne 11.10.  Karviná  Žižkov 0:2 (0:0)  
12. so 17.10.  Opava  Karviná 3:0 (1:0)  
13. ne 25.10.  Karviná  Vítkovice 4:0 (2:0)  
14. so 31.10.  Sokolov  Karviná 2:0 (1:0)  
15. ne 8.11.  Karviná  Třinec 3:1 (2:0)  
16. út 17.11.  Hradec Králové  Karviná 1:0 (0:0)  
17. ne 7.3.  Karviná  Dukla Praha 1:1 (1:0)  
18. so 13.3.  Most  Karviná 0:0 (0:0)  
19. ne 21.3.  Karviná  Zlín 2:3 (1:2)  
20. so 27.3.  Hlučín  Karviná 1:0 (0:0)  
21. ne 4.4.  Karviná  Jihlava 1:1 (1:1)  
22. ne 11.4.  Karviná  Vlašim 3:0 (0:0)  
23. ne 18.4.  Ústí nad Labem  Karviná 2:1 (2:1)  
24. ne 25.4.  Karviná  Sparta "B" 1:1 (1:1)  
25. ne 2.5.  Žižkov  Karviná 2:1 (0:0)  
26. ne 9.5.  Karviná  Opava 2:0 (0:0)  
27. pá 14.5.  Vítkovice  Karviná 1:1 (1:0)  
28. ne 23.5.  Karviná  Sokolov 2:2 (1:0)  
29. so 29.5.  Třinec  Karviná 1:3 (0:2)  
30. so 5.6.  Karviná  Čáslav 3:0 (1:0)  

• Výsledky mládeže (pá-ne)
před 2 dny - Zbrojovka Brno-U19 2:1, U18-Nový Jičín 1:1, Zbrojovka Brno-U17 1:0, U16-Nový Jičín 1:3, U15-Opava 1:3, U14-Opava 5:3, Sigma Olomouc-U13 9:3, Sigma Olomouc-U12 14:2, Záblatí-U11 2:10, Slavia Opava-st.žáci B 1:7, Slavia Opava-ml.žáci B 2:5.

• Na Letné večer od sedmi
12.9. - Na pražské Letné k duelu 12. kola FORTUNA:LIGY proti Spartě vyběhnou svěřenci Františka Straky v sobotu 5. října od 19 hodin v přímém přenosu O2 TV Sport!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
10.9. - a) sektor E2-řada 6- sedadlo 26, b) sektor C3-řada 5-sedadlo 11, c) sektor D2-řada 6-sedadlo 8, d) sektor D5-řada 6-sedadlo 10. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemians 1905 budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Víkendové výsledky týmů MFK
7.9. - U19-Plzeň 1:4, U17-Plzeň 0:0 (8:9np), Zlín-U15 4:2, Zlín-U14 3:3, U13-Baník Ostrava 4:3, U12-Baník Ostrava 0:17, U11-Albrechtice 6:2, st.žáci B-Kobeřice 1:4, ml.žáci B-Kobeřice 1:7.

• Potvrzený trest pro Rundiće
7.9. - Od Disciplinární komise LFA dostal kapitán Milan Rundić jednozápasovou stopku za čtyři žluté karty! Znamená to, že do zápasu proti Bohemians Praha 1905 po reprezentační přestávce určitě nezasáhne!

• Stropek do Sokolova
5.9. - Střední obránce Daniel Stropek vrací do druholigového Sokolova, odkud v létě přišel na přestup. Dan odešel na půlroční hostování s tím, že do zimní přípravy se zapojí opět v Karviné.

• Výsledky mládeže (út+st)
4.9. - U18-Prostějov B 2:2, U16-Prostějov B 4:2, Opava-U15 3:2, Opava-U14 1:6, U13-Třinec 4:8, U12-Třinec 3:10, Horní Suchá-st.žáci B 0:2, Horní Suchá-ml.žáci B 2:2.

• Slezské derby v neděli 29.9.
4.9. - Ligová fotbalová asociace upřesnila termíny 11. kola FORTUNA:LIGY. Slezské derby mezi Karvinou a Opavou se bude hrát v neděli 29. září od 15:30 hodin.

 
 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem