Mlade talenty

Zápasy – 2.liga

kolodatumdomácíhosté   
1. ne 1.8.  Karviná  Most 4:0 (1:0)  
2. so 7.8.  Hlučín  Karviná 1:3 (0:2)  
3. ne 15.8.  Karviná  Dukla Praha 1:1 (0:0)  
4. so 21.8.  Vlašim  Karviná 4:1 (2:1)  
5. ne 29.8.  Karviná  Kladno 0:2 (0:2)  
6. so 4.9.  Sezimovo Ústí  Karviná 0:0 (0:0)  
7. ne 12.9.  Karviná  Varnsdorf 2:0 (2:0)  
8. so 18.9.  Zlín  Karviná 4:1 (2:0)  
9. ne 26.9.  Karviná  Znojmo 3:3 (1:0)  
10. so 2.10.  Sokolov  Karviná 1:0 (0:0)  
11. ne 10.10.  Karviná  Sparta "B" 2:1 (0:1)  
12. ne 17.10.  Čáslav  Karviná 1:1 (0:0)  
13. ne 24.10.  Karviná  Žižkov 1:2 (1:1)  
14. so 30.10.  Třinec  Karviná 0:0 (0:0)  
15. ne 7.11.  Karviná  Jihlava 2:1 (0:1)  
16. so 5.3.  Most  Karviná 2:1 (0:0)  
17. ne 13.3.  Karviná  Hlučín 3:1 (1:1)  
18. so 19.3.  Dukla Praha  Karviná 3:1 (1:0)  
19. ne 27.3.  Karviná  Vlašim 0:0 (0:0)  
20. ne 3.4.  Kladno  Karviná 0:1 (0:1)  
21. ne 10.4.  Karviná  Sezimovo Ústí 2:0 (1:0)  
22. ne 17.4.  Varnsdorf  Karviná 2:0 (2:0)  
23. ne 24.4.  Karviná  Zlín 4:3 (2:2)  
24. ne 1.5.  Znojmo  Karviná 0:1 (0:1)  
25. ne 8.5.  Karviná  Sokolov 0:0 (0:0)  
26. so 14.5.  Sparta "B"  Karviná 0:1 (0:1)  
27. ne 22.5.  Karviná  Čáslav 5:0 (3:0)  
28. ne 29.5.  Žižkov  Karviná 1:0 (0:0)  
29. so 4.6.  Karviná  Třinec 2:1 (2:1)  
30. so 11.6.  Jihlava  Karviná 2:0 (0:0)  

• S Žižkovem v úředním termínu
dnes - Duel třetího pohárového kola MOL Cupu mezi Karvinou a Viktorií Žižkov se odehraje ve středu 25. září od 16 hodin!

• Výsledky mládeže (pá-ne)
před 2 dny - Zbrojovka Brno-U19 2:1, U18-Nový Jičín 1:1, Zbrojovka Brno-U17 1:0, U16-Nový Jičín 1:3, U15-Opava 1:3, U14-Opava 5:3, Sigma Olomouc-U13 9:3, Sigma Olomouc-U12 14:2, Záblatí-U11 2:10, Slavia Opava-st.žáci B 1:7, Slavia Opava-ml.žáci B 2:5.

• Na Letné večer od sedmi
12.9. - Na pražské Letné k duelu 12. kola FORTUNA:LIGY proti Spartě vyběhnou svěřenci Františka Straky v sobotu 5. října od 19 hodin v přímém přenosu O2 TV Sport!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
10.9. - a) sektor E2-řada 6- sedadlo 26, b) sektor C3-řada 5-sedadlo 11, c) sektor D2-řada 6-sedadlo 8, d) sektor D5-řada 6-sedadlo 10. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemians 1905 budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Víkendové výsledky týmů MFK
7.9. - U19-Plzeň 1:4, U17-Plzeň 0:0 (8:9np), Zlín-U15 4:2, Zlín-U14 3:3, U13-Baník Ostrava 4:3, U12-Baník Ostrava 0:17, U11-Albrechtice 6:2, st.žáci B-Kobeřice 1:4, ml.žáci B-Kobeřice 1:7.

• Potvrzený trest pro Rundiće
7.9. - Od Disciplinární komise LFA dostal kapitán Milan Rundić jednozápasovou stopku za čtyři žluté karty! Znamená to, že do zápasu proti Bohemians Praha 1905 po reprezentační přestávce určitě nezasáhne!

• Stropek do Sokolova
5.9. - Střední obránce Daniel Stropek vrací do druholigového Sokolova, odkud v létě přišel na přestup. Dan odešel na půlroční hostování s tím, že do zimní přípravy se zapojí opět v Karviné.

• Výsledky mládeže (út+st)
4.9. - U18-Prostějov B 2:2, U16-Prostějov B 4:2, Opava-U15 3:2, Opava-U14 1:6, U13-Třinec 4:8, U12-Třinec 3:10, Horní Suchá-st.žáci B 0:2, Horní Suchá-ml.žáci B 2:2.

 
 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem