Mlade talenty

Zápasy – Přípravné zápasy

kolodatumdomácíhosté   
Přípr. so 26.6.  Lokomotiva Petrovice  Karviná 2:1 (0:0)  
Přípr. so 26.6.  Karviná  Hlučín 1:4 (0:2)  
Přípr. st 30.6.  Senica  Karviná 0:0 (0:0)  
Přípr. so 3.7.  Karviná  Radzionków 1:2 (1:0)  
Přípr. út 6.7.  Karviná  Frýdek - Místek 1:0 (1:0)  
Přípr. pá 9.7.  HFK Olomouc  Karviná 1:2    
Přípr. út 13.7.  Karviná  Zbrojovka Brno B 0:1 (0:1)  
Přípr. so 17.7.  Zlín  Karviná 0:1 (0:0)  
Přípr. so 15.1.  Karviná  Lokomotiva Petrovice 4:1 (3:1)  
Přípr. pá 21.1.  Baník Ostrava  Karviná 1:2 (0:1)  
Přípr. st 26.1.  Karviná  Baník Ostrava B 7:2 (4:1)  
Přípr. so 29.1.  Frýdek - Místek  Karviná 3:2 (3:2)  
Přípr. čt 3.2.  Žilina  Karviná 1:1 (1:1)  
Přípr. so 5.2.  Karviná  Piast Gliwice 1:2 (1:0)  
Přípr. so 12.2.  Ružomberok  Karviná 0:3 (0:2)  
Přípr. st 16.2.  Slavia Orlová  Karviná 3:0 (0:0)  
Přípr. st 16.2.  Piast Gliwice  Karviná 1:2 (1:2)
Přípr. so 19.2.  Nový Jičín  Karviná 0:15 (0:5)  
Přípr. so 26.2.  HFK Olomouc  Karviná 1:5 (1:2)  

• Výsledky mládeže (pá-ne)
před 2 dny - Zbrojovka Brno-U19 2:1, U18-Nový Jičín 1:1, Zbrojovka Brno-U17 1:0, U16-Nový Jičín 1:3, U15-Opava 1:3, U14-Opava 5:3, Sigma Olomouc-U13 9:3, Sigma Olomouc-U12 14:2, Záblatí-U11 2:10, Slavia Opava-st.žáci B 1:7, Slavia Opava-ml.žáci B 2:5.

• Na Letné večer od sedmi
12.9. - Na pražské Letné k duelu 12. kola FORTUNA:LIGY proti Spartě vyběhnou svěřenci Františka Straky v sobotu 5. října od 19 hodin v přímém přenosu O2 TV Sport!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
10.9. - a) sektor E2-řada 6- sedadlo 26, b) sektor C3-řada 5-sedadlo 11, c) sektor D2-řada 6-sedadlo 8, d) sektor D5-řada 6-sedadlo 10. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemians 1905 budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Víkendové výsledky týmů MFK
7.9. - U19-Plzeň 1:4, U17-Plzeň 0:0 (8:9np), Zlín-U15 4:2, Zlín-U14 3:3, U13-Baník Ostrava 4:3, U12-Baník Ostrava 0:17, U11-Albrechtice 6:2, st.žáci B-Kobeřice 1:4, ml.žáci B-Kobeřice 1:7.

• Potvrzený trest pro Rundiće
7.9. - Od Disciplinární komise LFA dostal kapitán Milan Rundić jednozápasovou stopku za čtyři žluté karty! Znamená to, že do zápasu proti Bohemians Praha 1905 po reprezentační přestávce určitě nezasáhne!

• Stropek do Sokolova
5.9. - Střední obránce Daniel Stropek vrací do druholigového Sokolova, odkud v létě přišel na přestup. Dan odešel na půlroční hostování s tím, že do zimní přípravy se zapojí opět v Karviné.

• Výsledky mládeže (út+st)
4.9. - U18-Prostějov B 2:2, U16-Prostějov B 4:2, Opava-U15 3:2, Opava-U14 1:6, U13-Třinec 4:8, U12-Třinec 3:10, Horní Suchá-st.žáci B 0:2, Horní Suchá-ml.žáci B 2:2.

• Slezské derby v neděli 29.9.
4.9. - Ligová fotbalová asociace upřesnila termíny 11. kola FORTUNA:LIGY. Slezské derby mezi Karvinou a Opavou se bude hrát v neděli 29. září od 15:30 hodin.

 
 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem