Mlade talenty

Zápasy – Fotbalová Národní liga

kolodatumdomácíhosté   
1. ne 5.8.  Karviná  Pardubice 1:0 (1:0)  
2. so 11.8.  Bohemians Praha  Karviná 2:2 (0:0)  
3. ne 19.8.  Karviná  Zlín 0:1 (0:1)  
4. ne 26.8.  Karviná  Znojmo 0:1 (0:1)  
5. ne 2.9.  Bohemians Praha 1905  Karviná 5:1 (3:1)  
6. ne 9.9.  Karviná  Vlašim 0:0 (0:0)  
7. ne 16.9.  Varnsdorf  Karviná 4:1 (3:1)  
8. ne 23.9.  Karviná  Táborsko 1:0 (0:0)  
9. so 29.9.  Opava  Karviná 1:1 (0:0)  
10. ne 7.10.  Karviná  Žižkov 2:1 (2:0)  
11. so 13.10.  Ústí nad Labem  Karviná 3:2 (1:1)  
12. ne 21.10.  Karviná  Čáslav 1:1 (1:1)  
13. so 27.10.   HFK Olomouc  Karviná 0:0 (0:0)  
14. ne 4.11.  Karviná  Most 2:2 (2:1)  
15. so 10.11.  Sokolov  Karviná 1:1 (1:1)  
16. so 17.11.  Karviná  Bohemians Praha 2:0 (1:0)  
18. ne 10.3.  Znojmo  Karviná 3:0 (2:0)  
19. ne 17.3.  Karviná  Bohemians Praha 1905 0:0 (0:0)  
20. so 23.3.  Vlašim  Karviná 4:1 (3:0)  
22. so 6.4.  Táborsko  Karviná 1:3 (0:0)  
23. ne 14.4.  Karviná  Opava 5:2 (4:1)  
24. ne 21.4.  Žižkov  Karviná 3:1 (2:1)  
25. ne 28.4.  Karviná  Ústí nad Labem 1:0 (0:0)  
26. ne 5.5.  Čáslav  Karviná 1:3 (0:2)  
27. so 11.5.  Karviná   HFK Olomouc 7:1 (4:0)  
21. pá 17.5.  Karviná  Varnsdorf 2:1 (1:0)  
28. st 22.5.  Most  Karviná 2:0 (1:0)  
29. so 25.5.  Karviná  Sokolov 1:0 (1:0)  
30. so 1.6.  Pardubice  Karviná 1:1 (1:1)  
17. st 5.6.  Zlín  Karviná 2:1 (1:1)  

• S Žižkovem v úředním termínu
dnes - Duel třetího pohárového kola MOL Cupu mezi Karvinou a Viktorií Žižkov se odehraje ve středu 25. září od 16 hodin!

• Výsledky mládeže (pá-ne)
před 2 dny - Zbrojovka Brno-U19 2:1, U18-Nový Jičín 1:1, Zbrojovka Brno-U17 1:0, U16-Nový Jičín 1:3, U15-Opava 1:3, U14-Opava 5:3, Sigma Olomouc-U13 9:3, Sigma Olomouc-U12 14:2, Záblatí-U11 2:10, Slavia Opava-st.žáci B 1:7, Slavia Opava-ml.žáci B 2:5.

• Na Letné večer od sedmi
12.9. - Na pražské Letné k duelu 12. kola FORTUNA:LIGY proti Spartě vyběhnou svěřenci Františka Straky v sobotu 5. října od 19 hodin v přímém přenosu O2 TV Sport!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
10.9. - a) sektor E2-řada 6- sedadlo 26, b) sektor C3-řada 5-sedadlo 11, c) sektor D2-řada 6-sedadlo 8, d) sektor D5-řada 6-sedadlo 10. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemians 1905 budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Víkendové výsledky týmů MFK
7.9. - U19-Plzeň 1:4, U17-Plzeň 0:0 (8:9np), Zlín-U15 4:2, Zlín-U14 3:3, U13-Baník Ostrava 4:3, U12-Baník Ostrava 0:17, U11-Albrechtice 6:2, st.žáci B-Kobeřice 1:4, ml.žáci B-Kobeřice 1:7.

• Potvrzený trest pro Rundiće
7.9. - Od Disciplinární komise LFA dostal kapitán Milan Rundić jednozápasovou stopku za čtyři žluté karty! Znamená to, že do zápasu proti Bohemians Praha 1905 po reprezentační přestávce určitě nezasáhne!

• Stropek do Sokolova
5.9. - Střední obránce Daniel Stropek vrací do druholigového Sokolova, odkud v létě přišel na přestup. Dan odešel na půlroční hostování s tím, že do zimní přípravy se zapojí opět v Karviné.

• Výsledky mládeže (út+st)
4.9. - U18-Prostějov B 2:2, U16-Prostějov B 4:2, Opava-U15 3:2, Opava-U14 1:6, U13-Třinec 4:8, U12-Třinec 3:10, Horní Suchá-st.žáci B 0:2, Horní Suchá-ml.žáci B 2:2.

 
 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem