Mlade talenty

Zápasy – FORTUNA:LIGA 2018/2019

kolodatumdomácíhosté   
1. so 21.7.  Liberec  Karviná 1:0 (0:0)
2. so 28.7.  Slavia  Karviná 4:0 (2:0)
3. ne 5.8.  Karviná  Mladá Boleslav 3:4 (1:1)
4. so 11.8.  Jablonec  Karviná 4:1 (2:0)
5. ne 19.8.  Karviná  Plzeň 0:1 (0:1)
6. so 25.8.  Opava  Karviná 1:3 (0:1)
7. ne 2.9.  Karviná  Slovácko 2:1 (0:0)
8. ne 16.9.  Teplice  Karviná 2:1 (2:0)
9. so 22.9.  Karviná  Příbram 4:1 (2:0)
10. pá 28.9.  Bohemians Praha 1905  Karviná 0:0 (0:0)
11. ne 7.10.  Karviná  Dukla Praha 0:2 (0:0)
12. so 20.10.  Baník Ostrava  Karviná 1:1 (0:1)
13. so 27.10.  Karviná  Sigma Olomouc 2:3 (0:0)
14. so 3.11.  Zlín  Karviná 2:1 (0:0)
15. so 10.11.  Karviná  Sparta 1:3 (1:0)
16. so 24.11.  Karviná  Slavia 1:3 (1:2)
17. so 1.12.  Mladá Boleslav  Karviná 1:1 (1:0)
18. so 8.12.  Karviná  Jablonec 2:1 (1:1)
19. ne 16.12.  Plzeň  Karviná 2:1 (2:0)
20. so 9.2.  Karviná  Opava 1:1 (1:1)
21. so 16.2.  Slovácko  Karviná 2:0 (1:0)
22. so 23.2.  Karviná  Teplice 1:1 (1:0)
23. so 2.3.  Příbram  Karviná 2:1 (1:0)
24. so 9.3.  Karviná  Bohemians Praha 1905 0:3 (0:3)
25. pá 15.3.  Dukla Praha  Karviná 2:1 (2:1)
26. pá 29.3.  Karviná  Baník Ostrava 2:0 (0:0)
27. ne 7.4.  Sigma Olomouc  Karviná 3:2 (2:1)
28. so 13.4.  Karviná  Zlín 2:0 (1:0)
29. ne 21.4.  Sparta  Karviná 1:3 (0:2)
30. so 27.4.  Karviná  Liberec 2:1 (1:1)
N1 ne 5.5.  Opava  Karviná 1:0 (0:0)
N2 so 11.5.  Příbram  Karviná 1:0 (0:0)
N3 út 14.5.  Karviná  Dukla Praha 3:0 (2:0)
N4 so 18.5.  Karviná  Bohemians Praha 1905 0:1 (0:1)
N5 so 25.5.  Slovácko  Karviná 2:0 (1:0)
B1 út 28.5.  Karviná  Jihlava 2:1 (2:0)
B2 ne 2.6.  Jihlava  Karviná 1:1 (1:0)

• Výsledky mládeže (pá-ne)
před 2 dny - Zbrojovka Brno-U19 2:1, U18-Nový Jičín 1:1, Zbrojovka Brno-U17 1:0, U16-Nový Jičín 1:3, U15-Opava 1:3, U14-Opava 5:3, Sigma Olomouc-U13 9:3, Sigma Olomouc-U12 14:2, Záblatí-U11 2:10, Slavia Opava-st.žáci B 1:7, Slavia Opava-ml.žáci B 2:5.

• Na Letné večer od sedmi
12.9. - Na pražské Letné k duelu 12. kola FORTUNA:LIGY proti Spartě vyběhnou svěřenci Františka Straky v sobotu 5. října od 19 hodin v přímém přenosu O2 TV Sport!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
10.9. - a) sektor E2-řada 6- sedadlo 26, b) sektor C3-řada 5-sedadlo 11, c) sektor D2-řada 6-sedadlo 8, d) sektor D5-řada 6-sedadlo 10. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemians 1905 budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Víkendové výsledky týmů MFK
7.9. - U19-Plzeň 1:4, U17-Plzeň 0:0 (8:9np), Zlín-U15 4:2, Zlín-U14 3:3, U13-Baník Ostrava 4:3, U12-Baník Ostrava 0:17, U11-Albrechtice 6:2, st.žáci B-Kobeřice 1:4, ml.žáci B-Kobeřice 1:7.

• Potvrzený trest pro Rundiće
7.9. - Od Disciplinární komise LFA dostal kapitán Milan Rundić jednozápasovou stopku za čtyři žluté karty! Znamená to, že do zápasu proti Bohemians Praha 1905 po reprezentační přestávce určitě nezasáhne!

• Stropek do Sokolova
5.9. - Střední obránce Daniel Stropek vrací do druholigového Sokolova, odkud v létě přišel na přestup. Dan odešel na půlroční hostování s tím, že do zimní přípravy se zapojí opět v Karviné.

• Výsledky mládeže (út+st)
4.9. - U18-Prostějov B 2:2, U16-Prostějov B 4:2, Opava-U15 3:2, Opava-U14 1:6, U13-Třinec 4:8, U12-Třinec 3:10, Horní Suchá-st.žáci B 0:2, Horní Suchá-ml.žáci B 2:2.

• Slezské derby v neděli 29.9.
4.9. - Ligová fotbalová asociace upřesnila termíny 11. kola FORTUNA:LIGY. Slezské derby mezi Karvinou a Opavou se bude hrát v neděli 29. září od 15:30 hodin.

 
 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem