20. ne 8.4.  Valašské Meziříčí  Karviná 3:9 (2:4)
21. so 14.4.  Karviná  Frýdek - Místek 5:2 (3:0)
23. ne 29.4.  Baník Ostrava  Karviná 5:8
26. st 16.5.  Karviná  Přerov 27:2 (11:2)
27. so 26.5.  HFK Olomouc  Karviná 0:17
28. so 2.6.  Karviná  Šumperk 3:0
16. st 6.6.  Karviná  Hranice 7:4

• U13: Víkendový bronz v Polsku
včera - Mladší žáci U13 obsadili o víkendu pod vedením trenéra Tomáše Červenky na halovém turnaji v Krakowě 3. místo!

• Úspěšný víkend přípravek
před 3 dny - Druhý prosincový víkend se nejmenším kategoriím MFK Karviná vydařil. Tým U8 obsadil třetí místo ve Stonavě v LMM (Liga Malých Mistrů), tým U9 bral zlato v Korni a stříbro v Hlučíně, starší přípravka U10 obsadila druhé místo v Krajské zimní lize v Brušperku.

• Sestřih zápasu s Jabloncem
9.12. - V posledním podzimním domácím utkání vytěžili svěřenci Norberta Hrnčára maximální počet tří bodů za vítězství 2:1 nad silným Jabloncem. Nejzajímavější okamžiky sobotního utkání najdete ZDE.

• MVM: Prohra U16 s Hradcem Kr.
9.12. - Mladší dorostenci U16 podlehli na Kovoně v utkání Memoriálu Vlastislava Marečka Hradci Králové 1:4 (gól Robin Holub). Minulý týden v Brně šestnáctka nehrála!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
6.12. - a) sektor D4-řada 6- sedadlo 20, b) sektor B3-řada 5-sedadlo 9, c) sektor D5-řada 5-sedadlo 19, d) sektor C2-řada 4-sedadlo 31. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Zlato pro U9, stříbro pro U8
3.12. - Během prvního adventního víkendu si tým U8 odskočil do Třince na Mikulášský turnaj a obsadil moc hezké druhé místo. Tým U9 se rozdělil – jedna skupina cestovala do Třince, druhá do Bystřice pod Hostýnem. V Třinci z toho bylo zlato, v Bystřici chyběl kousek k postupu do bojů o medaile…

• Sestřih zápasu z Ml. Boleslavi
2.12. - Remízu ve městě automobilů zajistil v úvodu druhé půle svým gólem Vojtěch Smrž. Podívejte se na všechny nejzajímavější akce a oba góly sobotního duelu - více ZDE.

• 14. místo na Memoriálu EH
29.11. - Starší přípravka U11 se zúčastnila výborně obsazeného turnaje v Ostravě. Na 41. ročníku Memoriálu Evžena Hadamczika však byli všichni soupeři lepší, což se projevilo na konečném umístění.