Mlade talenty

Zápasy – Fotbalová národní liga

kolodatumdomácíhosté   
1. ne 28.7.  Varnsdorf  Karviná 1:2 (0:1)  
Branky: 89. Kotiš z pen. - 34. Vladavič, 73. Fiala
ŽK: Daníček - Ciku, Knötig, Paleček
Rozhodčí: Kalenda – Vaňkát, Pilný
2. ne 4.8.  Karviná  Hradec Králové 2:1 (2:1)  
Branky: 10. Hottek, 36. Jovanovič - 25. Malinský
ŽK: Hottek, Hoffmann - Hochmeister, Shejbal, Kučera
Rozhodčí: Adámková - Černý, Kubr
3. so 10.8.  Frýdek - Místek  Karviná 4:1 (3:0)  
Branky: 40. a 52. Vrťo, 4. Prokeš, 12. Mozol - 69. Jovanovič
ŽK: Hottek, Pavelka, Eismann, Ciku (všichni Kar.)
Rozhodčí: Nenadál - Mokrusch, Fišer
4. ne 18.8.  Karviná  Ústí nad Labem 6:1 (3:0)  
Branky: 4. Mikula, 8. Svatonský, 45. Mišinský, 75. Hottek, 77. Vladavič z pen., 89. Pavelka - 60. Jursa z pen.
ŽK: Mikula - Švec, Valenta
Rozhodčí: Jech – Kotalík, Vaňkát
5. so 24.8.  Vlašim  Karviná 0:3 (0:2)  
Branky: 12. Vladavič, 15. Eismann, 88. Fiala
ŽK: Putz - Svatonský, Pavelka
Rozhodčí: Marek – Arnošt, Machálek
6. ne 1.9.  Karviná  Most 0:0 (0:0)  

ŽK: Uvíra, Pavelka - Řehák, Kotlan
Rozhodčí: Bílek – Kříž, Pochylý
7. so 7.9.  Bohemians Praha  Karviná 1:0 (1:0)  
Branky: 6. Halama
ŽK: Sloboda, Faltus, Mandous - Hottek
Rozhodčí: Houdek – Mokrusch, Ratajová
8. ne 15.9.  Karviná  Loko Vltavín 3:1 (1:0)  
Branky: 37. a 65. Mišinský, 53. Ciku - 90. Pečeňa
ŽK: Mikula, Hoffmann - Bureš, Valíček
Rozhodčí: Hrubeš – Fišer, Vysloužil
9. so 21.9.  Pardubice  Karviná 2:1 (0:0)  
Branky: 53. Hundák, 75. Přibyl - 84. Ciku
ŽK: Kudrna, Jeřábek, Hodas - Mišinský, Hottek
ČK: 90. Hottek
Rozhodčí: Lerch – Gallo, Černý
10. ne 29.9.  Karviná  Zlín 1:0 (1:0)  
Branka: 30. Vladavič
ŽK: Vladavič - Hájek
Rozhodčí: Ochotnický – Kubr, Plesar
11. ne 13.10.  Karviná  Třinec 2:1 (1:0)  
Branky: 16. Ciku, 84. Gonda – 81. Wojnar
ŽK: Eismann - Velner
Rozhodčí: Kalenda – Peřina, Ratajová
12. ne 20.10.  Žižkov  Karviná 2:0 (1:0)  
Branky: 37. Voltr, 66. Bartošák
ŽK: Uvíra, Jovanovič (oba KAR.)
Rozhodčí: Pechanec – Pochylý, Machálek
13. ne 27.10.  Karviná  České Budějovice 1:2 (0:1)  
Branky: 68. Mikula – 37. Kalod, 55. Vyskočil
ŽK: Vaněk, Mikula, Hoffmann, Eismann - Kalod, Klesa, Vyskočil, Lengyel
Rozhodčí: Orel – Kubr, Vaňkát
14. so 2.11.  Táborsko  Karviná 2:1 (2:0)  
Branky: 11. a 40. Strnad - 88. Pavelka
ŽK: Javorek - Mikula
Rozhodčí: Příhoda - Dobrovolný, Hrabovský
15. ne 10.11.  Karviná  Sokolov 1:1 (0:1)  
Branky: 72. Vladavič z pen. - 8. Hofmann z pen.
ŽK: Hottek, Vladavič - Machek, Šamánek
Rozhodčí: Mikel – Vysloužil, Antoníček
16. po 18.11.  Hradec Králové  Karviná 2:1 (1:0)  
Branky: 23. Rolko, 65. Shejbal - 76. Fiala
ŽK: Shejbal - Gonda
Rozhodčí: Marek – Peřina, Antoníček
17. ne 9.3.  Karviná  Frýdek - Místek 0:0 (0:0)  
ŽK: Koutný, Knötig, Mikula, Cverna V. - Švrček, Staško, Talián
Rozhodčí: Proske – Machálek, Antoníček
18. so 15.3.  Ústí nad Labem  Karviná 2:1 (0:1)  
Branky: 61. Jursa z pen., 71. Smola - 40. Fiala
ŽK: Rilke, Veverka, Jursa, Králík - Mikula, Fiala, Cverna V., Eismann
ČK: 60. Knötig
Rozhodčí: Mikel - Hájek, Gallo
19. ne 23.3.  Karviná  Vlašim 2:0 (2:0)  
Branky: 33. Hottek, 43. Holek
ŽK: Koutný, Halaška – Hronek, Petrů, Hauer, Starý
ČK: 80. Hronek
Rozhodčí: Orel – Černý, Zeman
20. ne 30.3.  Most  Karviná 1:4 (1:1)  
Branky: 19. Surynek – 29. Hottek, 50. Eismann, 59. Fiala, 69. Ofori
ŽK: Rosendo, Běloušek - Knötig
Rozhodčí: Pechanec – Hock, Vlasjuk
21. ne 6.4.  Karviná  Bohemians Praha 1:1 (0:0)  
Branky: 52. Fiala - 78. Bukač
ŽK: Ofori, Halaška - Rýdel, Just
Rozhodčí: Marek – Hájek, Vysloužil
22. so 12.4.  Loko Vltavín  Karviná 0:1 (0:0)  
Branka 78. Fiala
ŽK: Ptáček, Pávek - Svatonský, Gonda, Ofori, Cverna O., Juřena
Rozhodčí: Orel – Peřina, Pochylý
23. ne 20.4.  Karviná  Pardubice 3:0 (2:0)  
Branky: 14. a 25. Fiala, 89. Svatonský
ŽK: Koutný, Juřena - Přibyl, Kudrna
Rozhodčí: Adámková – Plesar, Antoníček
24. so 26.4.  Zlín  Karviná 3:0 (2:0)  
Branky: 1. a 8. Poznar, 65. Železník
ŽK: Benčík, Salachna - Cverna O.
ČK: 59. Malcharek - 29. Jovanovič
Rozhodčí: Houdek – Dobrovolný, Vaňkát
25. čt 1.5.  Třinec  Karviná 3:2 (2:1)  
Branky: 2. Haša, 45. z pen. Gulajev, 69. Ceplák – 37. Gonda, 79. Kurušta
ŽK: Kubáň, Haša, Gulajev - Vaněk, Kurušta, Mikula
Rozhodčí: Zelinka - Gallo, Plesar
26. ne 11.5.  Karviná  Žižkov 1:1 (0:1)  
Branky: 54. Eismann - 36. Hadaščok
ŽK: Gonda, Holek (oba KAR.)
Rozhodčí: Ochotnický – Kovařík, Peřina
27. ne 18.5.  České Budějovice  Karviná 4:0 (1:0)  
Branky: 3. a 69. Machovec, 57. Linhart, 79. Klesa
ŽK: Klesa, Funda - Mikula, Ofori, Jovanovič, Gonda
Rozhodčí: Bílek – Kubr, Vaňkát
28. ne 25.5.  Karviná  Táborsko 0:0 (0:0)  
ŽK: Juřena, Koutný, Jovanovič, Ofori - Vukadinovič, Kočí
Rozhodčí: Ochotnický – Fišer, Ratajová
29. so 31.5.  Sokolov  Karviná 1:3 (0:0)  
Branky: 65. Hofmann – 73. Fiala, 83. Holek, 90. Puchel
ŽK: Blažek, Ivasko - Gonda, Vaněk
Rozhodčí: Julínek – Paták, Machálek
30. st 4.6.  Karviná  Varnsdorf 1:2 (0:2)  
Branky: 90. Gonda - 6. Daníček, 17. Schubert
ŽK: Cverna O. (KAR.)
Rozhodčí: Nenadál – Hock, Peřina

• U15+U14: Porážky se Sigmou
včera - Starší žáci ve středečních předehrávkách 22. kola podlehli na Kovoně olomoucké Sigmě - patnáctka 0:4, čtrnáctka 1:6.

• Víkendové úspěchy přípravek
před 2 dny - Starší přípravka U11 skončila druhá na finálovém turnaji Zimní ligy OFS. Starší přípravka U10 posbírala během víkendu dvě stříbra na turnajích v Brušperku a Bohumíně a tým U9 se také na halovém turnaji radoval ze stříbra.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
17.3. - U19-Hradec Králové 0:1, U18-Baník Ostrava 0:5, U17-Hradec Králové 1:2, U16-Baník Ostrava 2:0, FM-U15 1:2, FM-U14 5:2.

• Sestřih zápasu na Dukle
17.3. - Páteční duel na pražské Julisce dopadl s velkým štěstím lépe pro domácí. V sestřihu iSportu, který najdete ZDE, si připomeňte sporné momenty a všechny tři góly.

• U19+U17: Porážky od Votroků
16.3. - Ligoví dorostenci ani na čtvrtý pokus na jaře nevyhráli. Oba týmy podlehly v domácím prostředí Hradci Králové - devatenáctka 0:1, sedmnáctka 1:2.

• Jarní program MSDL a žák. ligy
14.3. - O tomto víkendu startuje jarní část proti dorostence U18, U16 a starší žáky U15 a U14. Jejich jarní rozlosování najdete po rozkliknutí dané kategorie.

• Čtyři góly Ramireze za Senici
12.3. - Eric Ramirez hostuje v Senici a v úterý večer čtyřmi góly zničil ve čtvrtfinále Slovnaft Cupu Nitru, jejíž branku hájil exkarvinský gólman Branislav Pindroch. Senica zvítězila jasně 5:1!

• Víkendové výsledky mládeže
11.3. - České Budějovice-U19 3:2, České Budějovice-U17 2:1, U16-Čadca (muži) 3:4, U15-Martin 5:0, U14-Martin 3:3, FM-U13 3:2, FM-U12 14:5.

 
 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem