Další posila – do Karviné zamířil Jan Šisler
Karvinští sháněli středového borce, počkali si a nakonec se i dočkali. „Jan Šisler k nám přichází na hostování z Mladé Boleslavi do 30. června 2016,“ prozradil sportovní manažer Karviné Lubomír Vlk. V týdnu před duelem s Českými Budějovicemi se vyřídily všechny náležitosti a nic tak nebránilo tomu, aby sedmadvacetiletého hráče poslal trenér Weber na trávník od samotného začátku.
Důvěru mu splatil hned po pěti minutách, když otevřel skóre. „Výborný start do utkání celého týmu, ale i mě osobně. Moc mi ten gól pomohl,“ radoval se po zápase muž, který dorazil tak trochu v utajení. „Chtěli jsme Dynamo překvapit, proto jsme to nikde nevyhlašovali. Takovou výhrou se to asi povedlo,“ říkal po utkání.
Situaci kolem čerstvé karvinské posily sondoval trenér Weber už před začátkem sezony. Následovalo hluché období, jelikož Šisler odehrál tři zápasy za Mladou Boleslav v Synot lize, ale po příchodu jiného hráče (Romana Poloma) už místo v sestavě neměl jisté. Následovalo další kolo jednání, které už klaplo do úspěšného konce. „O Karviné jsem měl nějaké informace, pár hráčů znám. S Pavlem Eismannem jsem hrál kdysi v Liberci, s Honzou Růžičkou zase v Čáslavi,“ usmál se borec, který dostal od kustoda dres s číslem šest.

ROZHOVOR Z BULLETINU - Denny Samko
Vypracoval se mezi důležité hráče MFK! Záložník Denny Samko prožívá výborné časy a za své výkony si řekl i o novou smlouvu. Víceletý kontrakt podepsal během reprezentační přestávky. Skromná karvinská desítka bude dál bavit fanoušky na tribunách…

ROZHOVOR Z BULLETINU - Marek Jarolím
Nový hlavní kouč Marek Jarolím hovořil o startu angažmá v Karviné, své hráčské kariéře, během které si zkusil fotbal v daleké a exotické Číně, dnešnímu soupeři i svých nejbližších spolupracovnících.

ROZHOVOR Z BULLETINU - Jan Fiala
Téměř dvoumetrový útočník Jan Fiala patří našemu dnešnímu soupeři a v Karviné hostuje. V rozhovoru mluvil o pohárovém triumfu se Sigmou, ale také třeba o svých zdravotních peripetiích z poslední doby.

Marek Jarolím: Práce v Karviné mě láká!
Nový kouč Marek Jarolím se ve středu ujal týmu! Za pochodu jej poznává a připravuje na sobotní zápas se Sigmou Olomouc, který pro něj bude premiérovým v roli hlavního kouče na prvoligové scéně. V prvním rozhovoru mluvil o Jihlavě, ambicích, Jiřím Fleišmanovi i nadcházejícím soupeři.