Richard Vaněk - konec smlouvy
Sander Puri - konec hostování
Matěj Fiala - přestup MFK Vítkovice

• Fotbalová středa na Bažantnici
dnes - V den svátku sv. Václava jsou všichni rodiče i fandové zváni na Bažantnici, kde se měly odehrát hned čtyři zápasy, ale nakonec budou hrát jen mladší dorostenci. Ti přivítají Vítkovice (U17 v 11:00, U16 ve 13:00). Duely starších žáků s Frýdkem-Místkem musely být pro nemoc hostujících hráčů přeloženy na 19. října.

• Liberec U21-Karviná U21 0:1
včera - Juniorka si připsala velmi cenné tři bodíky, když dokázala vyhrát na severu Čech. O hubené jednobrankové výhře rozhodl po třiceti minutách umístěnou střelou z hranice velkého vápna Dominik Mládek.

• Víkendové výsledky týmů MFK
před 2 dny - U19-Hradec Králové 1:3, U17-Prostějov 1:2, U16-Prostějov 2:2, Jihlava-U15 1:0, Jihlava-U14 5:1, Bílovec-U13 4:9, Bílovec-U12 4:8, st.žáci B-Slovan Havířov 3:2, ml.žáci B-Slovan Havířov 7:2.

• 15. října s Příbramí
před 2 dny - V 10. kole ePojisteni.cz ligy budou Karvinští hostit Příbram v sobotu 15. října od 17 hodin. Zrovna na toto kolo připadá i akce "Víkend otců", o které budeme v týdnu před zápasem detailněji informovat.

• S Prostějovem pouze bodík
před 3 dny - Mladší dorostenci hostili v sobotu dopoledne Prostějov - sedmnáctka i přes velký tlak prohrála 1:2 a šestnáctce aspoň bod zajistil v poslední minutě Holzer. Starší žáci U15 se představili v Jihlavě, kde prohráli 0:1 a tým U14 1:5.

• STOPka na 2 zápasy pro Panáka
22.9. - Disciplinární komise FAČR ve čtvrtek mj. potrestala Filipa Panáka zákazem startu ve dvou soutěžních utkáních za nedělní vyloučení v Plzni.

• Sedmnáctka v MVM končí
21.9. - Mladší dorostenci dnes prohráli v posledním zápase Memoriálu Vlastislava Marečka s ostravským Baníkem 1:3 a do zimních bojů v semifinálové skupině nepostoupili.

• Reportáž ze zápasu repre
20.9. - TV Polar nechyběla minulé úterý na Městském stadionu v Karviné-Ráji, kde odehrála reprezentační šestnáctka přípravné utkání proti Polsku. Na reportáž ze zápasu se můžete podívat ZDE v čase od 6:40 min.