Generální partner
Světlý režim
10. květen 2011

Další bodová minisérie.

V posledních třech utkáních uhráli fotbalisté Karviné sedm bodů a díky tomu jim patří šestá příčka. Na krásné čtvrté místo jim schází jen čtyři body.

Náskok na čtvrtou Vlašim mohl být o dva bodíky menší. To bychom však museli naplno bodovat se Sokolovem. Leč, nestalo se tak. Ve velmi silném větru, který dělal problémy oběma mužstvům, se zrodila bezbranková remíza.

Blíže k vítězství měli hosté. Během zápasu si vypracovali několik nadějných příležitostí, ale vždy ztroskotali na výborném Kafkovi. Také hráči MFK OKD měli na svých kopačkách několik slibných šancí. Jenže se svými možnostmi naložili stejně jako sokolovští.

Oba trenéři remízu brali. „Je to zisk. V Karviné je horká půda, takže jsme s bodem určitě spokojeni. On to byl vlastně remízový zápas od samého začátku, každý tým si vytvořil pár šancí, ze kterých mohl dát gól,“ vyjádřil se po utkání trenér Sokolova Radek Látal. Ve stejném duchu hovořil i kouč Karviné Karel Kula: „Remíza odpovídá dění na hřišti. Druhá půle byla sice v naší režii, ale žádná z šancí gólem neskončila. Naštěstí pro nás tomu bylo stejně i v naší šestnáctce. Ani jeden tým neměl v koncovce štěstí a zůstalo to na bezbrankovém stavu.“

Rekapitulace 25. kola:

FK Fotbal Třinec – FC Tescoma Zlín 2:1 (0:1)

FC Graffin Vlašim – Spartak MAS Sezimovo Ústí 2:1 (2:1)

FK Baník Most – AC Sparta Praha B 1:1 (1:0)

FK Viktoria Žižkov – FC Vysočina Jihlava 0:0 (0:0)

FC Hlučín – FC Zenit Čáslav 1:2 (0:1)

MFK OKD Karviná – FK Baník Sokolov 0:0 (0:0)

SK Slovan Varnsdorf – SK Kladno 1:1 (0:0)

1. SC Znojmo – FK Dukla Praha 0:3 (0:1)

.

Přinášíme Vám fotoreportáž z utkání MFK OKD Karviná – FK Baník Sokolov.



























































Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo